Патики кои го поделија светот  Која боја ја гледате на нив

Патики кои го поделија светот: Која боја ја гледате на нив?

Курир | пред 5 месеци

Корисничката на Фејсбук Никол Колтард објави фотографија од патиката на својата пријателка, со прашање која боја е. Во разговорот веднаш се вклучија нејзините пријатели, а фотографијата брзо стана вирална...

Патики кои го поделија светот  Која боја ја гледате на нив

Патики кои го поделија светот: Која боја ја гледате на нив?

Прес 24 | пред 5 месеци

По фустаните, чантите и костимите за капење, на интернет се појави нова општичка илузија која претставува експеримент од поинаков тип на перцепција на различни луѓе. Корисничката на Фејсбук Никол Колтард...

Ново интернет лудило  Која боја се патиките  сиво сини или розево бели

Ново интернет лудило: Која боја се патиките, сиво-сини или розево-бели?

Прес 24 | пред 5 месеци

По фустаните, чантите и костимите за капење, на интернет се појави нова општичка илузија која претставува експеримент од поинаков тип на перцепција на различни луѓе. Корисничката на Фејсбук Никол Колтард...

Ново интернет лудило  Каква боја се патиките  сиво сини или розево бели

Ново интернет лудило: Каква боја се патиките, сиво-сини или розево-бели?

Република | пред 5 месеци

По фустаните, чантите и костимите за капење, на интернет се појави нова општичка илузија која претставува експеримент од поинаков тип на перцепција на различни луѓе. Корисничката на Фејсбук Никол Колтард...

Патики кои го поделија светот  Која боја ја гледате на нив

Патики кои го поделија светот: Која боја ја гледате на нив?

Сител | пред 5 месеци

По фустаните, чантите и костимите за капење, на интернет се појави нова општичка илузија која претставува експеримент од поинаков тип на перцепција на различни луѓе. Корисничката на Фејсбук Никол Колтард...

Патики кои го поделија целиот свет  Која боја ја гледате на нив

Патики кои го поделија целиот свет- Која боја ја гледате на нив?

Македонија Денес | пред 5 месеци

После неколку, фустани, чанти и костими за капење, на интернет се појави и нова оптичка излузија која претставува експеримент на различни типови на перцпеција од различни луѓе. Никол Колтард објавила фотографија...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност