Истепан малолетник додека се шетал со девојката во Волково

Истепан малолетник додека се шетал со девојката во Волково

A1on | пред 5 месеци

Петнаесетгодишник синоќа бил физички нападнат од десетина лица на возраст од 13 до 17 години, додека се движел со девојката по ул. „101“ во село Волково во Скопје. Нападот во полицијата го пријавил неговиот...

Момче претепано во Тетово

Момче претепано во Тетово

Точка | пред 5 месеци

Млад маж е претепан од тројца негови сограѓани, пријавено е во средата во раните претпалдневни часови во полицијата во Тетово за инцедент кој се случил ден претходно. Инцидентот било пријавен околу 16,30...

Истепан малолетник додека се шетал со девојката во Волково

Истепан малолетник додека се шетал со девојката во Волково

Канал 5 | пред 5 месеци

Нападот во полицијата го пријавил неговиот татко С.К.(41). Според пријавата, синоќа во 21.30 часот додека малолетникот се движел по улица заедно со неговата девојка напаѓачите му пришле од зад грб и физички...

15 годишно момче нападнато од група малолетници додека шетал со девојката

15-годишно момче нападнато од група малолетници додека шетал со девојката

МКД | пред 5 месеци

Рано утрово во 3 часот С.К.(41), пријавил дека на вчеравечер, 11 октомври, околу 21.30 часот на ул.„101" во село Волково, физички бил нападнат неговиот 15-годишен син од страна на десеттина лица на возраст...

Хорор во Волково  Група малолетници ѕверски претепаа момче

Хорор во Волково: Група малолетници ѕверски претепаа момче

Курир | пред 5 месеци

-На 12.10.2017 година во 03:00 часот С.К.(41), пријавил дека на 11.10.2017 година околу 21,30 часот на ул.“101“ во с. Волково, физички бил нападнат неговиот 15- годишен син од страна на десеттина лица...

ХОРОР ВО ВОЛКОВО  Малолетници ѕверски претепале момче

ХОРОР ВО ВОЛКОВО: Малолетници ѕверски претепале момче

ТВ Нова | пред 5 месеци

Момче од Волково е тешко повредено откако го претепале десетина лица. -На 12.10.2017 година во 03:00 часот С.К.(41), пријавил дека на 11.10.2017 година околу 21,30 часот на ул.“101“ во с. Волково, физички...

Момче од Тетово претепано од сограѓани

Момче од Тетово претепано од сограѓани

ТВ Нова | пред 5 месеци

На 11.10.2017 година во 16:30 часот во полициската станица-Тетово, А.С. (29), пријавил дека на 10.10.2017 година околу 20:15 часот на ул.„Љуботенска“ во Тетово, застанало возило во кое биле лицата Џ.С.,...

Момче од Тетово претепано од сограѓани

Момче од Тетово претепано од сограѓани

Курир | пред 5 месеци

Притоа, Џ.С. почнал да му упатува разни пцовки кон него, по што излегол од возилото и физички го нападнал удирајќи го А.С. со глава во пределот на носот, по што тој паднал на плочникот. Во тој момент и...

Ѕверски го тепале на улица   младо момче од Тетово едвај се спасило

Ѕверски го тепале на улица - младо момче од Тетово едвај се спасило

Прес 24 | пред 5 месеци

Во текот на вчерашниот ден во 16 часот и 30 минути во Полицијата во Тетово, 29-годишниот А.С. пријави дека претходната вечер на улицата „Љуботенска“ во Тетово, застанало возило во кое биле лицата Џ.С.,...

Малолетник пред својата девојка бил претепан во Волково

Малолетник пред својата девојка бил претепан во Волково

+Инфо | пред 5 месеци

Петнаесетгодишно момче било нападнато од десеттина лица на возраст од околу 13 до 17 години во село Волково. Додека малолетникот се движел по улица, заедно со неговата девојка, момнчињата му пришле од...

Тројца тетовци претепале сограѓанин

Тројца тетовци претепале сограѓанин...

Нова Македонија | пред 5 месеци

Тројца тетовци претепале сограѓанин Тројца тетовци, Џ.С., Б.И. и С.Н., вчеравечер претепале свој сограѓанин, 29-годишниот А.С. Нападнатиот пријавил дека лицата дошле со автомобил на улицата „Љуботенска“...

Малолетник претепан во Волково

Малолетник претепан во Волково...

Нова Македонија | пред 5 месеци

Малолетник претепан во Волково Петнаесетгодишно момче било нападнато од страна на десеттина лица на возраст од околу 13 до 17 години во село Волково. Додека малолетникот се движел по улица, заедно со неговата...

Претепани малолетник и тетовец

Претепани малолетник и тетовец

Локално | пред 5 месеци

Во две одделни тепачки со тешки телесни повреди се здобиле еден малолетник и еден тетовец. Имено, во четвртокот, во 3 часот С.К.(41), пријавил дека на 11.10.2017 година околу 21,30 часот на ул.“101“ во...

Тројца тетовци претепале сограѓанин

Тројца тетовци претепале сограѓанин

МКД | пред 5 месеци

Вчера во 16.30 часот во тетовската полициската А.С. (29) пријавил дека на 10 октомври во Тетово бил нападант и претепан. Според пријава во полицијата околу 20.15 часот на ул.„Љуботенска" застанало возило...

Момче од Тетово претепано од сограѓани

Момче од Тетово претепано од сограѓани

Бркај работа | пред 5 месеци

На 11.10.2017 година во 16:30 часот во полициската станица-Тетово, А.С. (29), пријавил дека на 10.10.2017 година околу 20:15 часот на ул.„Љуботенска“ во Тетово, застанало возило во кое биле лицата Џ.С.,...

Малолетник од Скопје претепан на улица

Малолетник од Скопје претепан на улица

Прес 24 | пред 5 месеци

Во 03 часот синоќа 41-годишниот С.К. од Скопје се јавил во полиција и пријавил дека околу 21 часот и 30 минути на улицата “101“ во селото Волково, физички бил нападнат неговиот 15 годишен. Полицијата информира...

Малолетник  15  од Волково брутално претепан пред својата девојка

Малолетник (15) од Волково брутално претепан пред својата девојка

MK News | пред 5 месеци

Ноќеска во 03,00 часот С.К.(41), пријавил дека на претходно околу 21,30 часот на ул.“101“ во с. Волково, физички бил нападнат неговиот 15 годишен син од страна на десеттина лица на возраст од околу 13...

Малолетник  15  од Волково брутално претепан пред својата девојка

Малолетник (15) од Волково брутално претепан пред својата девојка

Сител | пред 5 месеци

Ноќеска во 03,00 часот С.К.(41), пријавил дека на претходно околу 21,30 часот на ул.“101“ во с. Волково, физички бил нападнат неговиот 15 годишен син од страна на десеттина лица на возраст од околу 13...

Тинејџер од Волково брутално претепан пред својата девојка

Тинејџер од Волково брутално претепан пред својата девојка

Република | пред 5 месеци

Ноќеска во 03,00 часот С.К.(41), пријавил дека на претходно околу 21,30 часот на ул.“101“ во с. Волково, физички бил нападнат неговиот 15 годишен син од страна на десеттина лица на возраст од околу 13...

Тинејџер од Волково брутално претепан пред својата девојка

Тинејџер од Волково брутално претепан пред својата девојка

Сител | пред 5 месеци

Ноќеска во 03,00 часот С.К.(41), пријавил дека на претходно околу 21,30 часот на ул.“101“ во с. Волково, физички бил нападнат неговиот 15 годишен син од страна на десеттина лица на возраст од околу 13...

Претепан млад тетовец  тројца насилници му го смениле личниот опис

Претепан млад тетовец, тројца насилници му го смениле личниот опис

Сител | пред 5 месеци

Вчера во 16,30 часот во ПС-Тетово, А.С. (29),  пријавил дека на претходниот ден околу 20,15 часот на ул.„Љуботенска“ во Тетово, застанало возило во кое биле лицата Џ.С., Б.И. и С.Н од Тетово. Притоа, Џ.С....

Истепан тинејџер додека се шетал со девојката во Волково

Истепан тинејџер додека се шетал со девојката во Волково

Вечер | пред 5 месеци

Петнаесетгодишник синоќа бил физички нападнат од десетина лица на возраст од 13 до 17 години, додека се движел со девојката по улицата „101" во село Волково во Скопје. Нападот во полицијата го пријавил...

Тинејџер од Волково брутално претепан пред својата девојка

Тинејџер од Волково брутално претепан пред својата девојка

Exclusive | пред 5 месеци

Ноќеска во 03,00 часот С.К.(41), пријавил дека на претходно околу 21,30 часот на ул.“101“ во с. Волково, физички бил нападнат неговиот 15 годишен син од страна на десеттина лица на возраст од околу 13...

Претепани малолетник од Скопје и млад тетовец

Претепани малолетник од Скопје и млад тетовец

Newsroom | пред 5 месеци

Ноќеска во 03:00 часот по полноќ С.К.(41), пријавил дека претходно, околу 21:30 часот, на улица „101“ во село Волково, физички бил нападнат неговиот 15-годишен син од страна на десеттина лица на возраст...

Тежок инцидент во Тетово

Тежок инцидент во Тетово

Sky | пред 5 месеци

Допаѓања Followers Followers Subscribers Followers На 11.10.2017 година во 16,30 часот во ПС-Тетово, А.С. (29), пријавил дека на 10.10.2017 година околу 20,15 часот на ул.„Љуботенска“ во Тетово, застанало...

Се шетал со неговата девојка  а потоа доживеал вистински хорор   детали за тешкиот инциднет во Скопје во кој десетмина крвнички претепаа 15 годишно момче

Се шетал со неговата девојка, а потоа доживеал вистински хорор – детали за тешкиот инциднет во Скопје во кој десетмина крвнички претепаа 15 годишно момче

Sky | пред 5 месеци

Допаѓања Followers Followers Subscribers Followers На 12.10.2017 година во 03,00 часот С.К.(41), пријавил дека на 11.10.2017 година околу 21,30 часот на ул.“101“ во с. Волково, физички бил нападнат неговиот...

Момче од Волково брутално претепано пред својата девојка

Момче од Волково брутално претепано пред својата девојка

Скопје24 | пред 5 месеци

Ноќеска во 03,00 часот С.К.(41), пријавил дека на претходно околу 21,30 часот на ул.“101“ во с. Волково, физички бил нападнат неговиот 15 годишен син од страна на десеттина лица на возраст од околу 13...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност