Маж од Кичево пронајден мртов со видливи траги на насилство

Маж од Кичево пронајден мртов со видливи траги на насилство

ТВ Нова | пред 5 месеци

Синоќа околу 19:00 часот во Кичево на ул.„11 Октомври“ било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат И.П.(42). Од страна на лекар од Итна медицинска помош констатирана била смрт а на телото...

Грк пронајден мртов на паркинг во Прилеп

Грк пронајден мртов на паркинг во Прилеп

Макфакс | пред 5 месеци

Од полицијата велат дека во Прилеп вчера во 23.50 било пријавено дека на паркинг-простор во населбата Точила во патничко моторно возило „нисан микра“ со грчки национални ознаки на предното седиште бил...

Кичевец пронајден мртов во својот дом со повреди на вратот

Кичевец пронајден мртов во својот дом со повреди на вратот

Макфакс | пред 5 месеци

Од полицијата велат дека вчера околу 19 часот во Кичево на ул. „11 Октомври“ било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат И.П. (42). Оттаму додаваат дека од страна на лекар од Итна медицинска...

Грк пронајден мртов на паркинг во Прилеп

Грк пронајден мртов на паркинг во Прилеп

Актуелно24 | пред 5 месеци

Од полицијата велат дека во Прилеп вчера во 23.50 било пријавено дека на паркинг-простор во населбата Точила во патничко моторно возило „нисан микра“ со грчки национални ознаки на предното седиште бил...

Кичевец пронајден мртов во својот дом со повреди на вратот

Кичевец пронајден мртов во својот дом со повреди на вратот

Актуелно24 | пред 5 месеци

Од полицијата велат дека вчера околу 19 часот во Кичево на улицата 11 Октомври било пријавено дека во својот дом бил пронајден починат И.П. (42). Оттаму додаваат дека од страна на лекар од итната медицинска...

Мртов Грк најден во автомобил

Мртов Грк најден во автомобил

МКД | пред 5 месеци

Вчеравечер околу 23.50 часот во Прилеп било пријавено дека на паркинг простор во населбата Точила во автомобил бил пронајден починат маж. Според полицијата во автомобил нисан микра, со грчки национални...

Маж од Кичево пронајден мртов со видливи траги на насилство

Маж од Кичево пронајден мртов со видливи траги на насилство

Курир | пред 5 месеци

Од страна на лекар од Итна медицинска помош констатирана била смрт а на телото биле забележани видливи повреди во вид на модринки и црвенило во пределот на подбрадокот и вратот. Увид на местото на настанот...

Грк пронајден мртов на паркинг во Прилеп

Грк пронајден мртов на паркинг во Прилеп

Кајгана | пред 5 месеци

Од полицијата велат дека во Прилеп вчера во 23.50 било пријавено дека на паркинг-простор во населбата Точила во патничко моторно возило „нисан микра“ со грчки национални ознаки на предното седиште бил...

Кичевец пронајден мртов во својот дом со повреди на вратот

Кичевец пронајден мртов во својот дом со повреди на вратот

Кајгана | пред 5 месеци

Од полицијата велат дека вчера околу 19 часот во Кичево на ул. „11 Октомври“ било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат И.П. (42). Оттаму додаваат дека од страна на лекар од Итна медицинска...

Кичевец најден мртов со модринки на вратот

Кичевец најден мртов со модринки на вратот

+Инфо | пред 5 месеци

Синоќа околу 19 часот во Кичево на улицата 11 Октомври било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат И.П.(42). Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт а на телото биле забележани видливи...

Мртов маж со модринки на вратот најден во стан

Мртов маж со модринки на вратот најден во стан

МКД | пред 5 месеци

Вчера околу 19 часот во Кичево на ул.„11 Октомври" било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат 42-годишниот И.П.. Од страна на лекар од Итна медицинска помош констатирана била смрт, а на...

Прилеп Грк пронајден мртов

Прилеп: Грк пронајден мртов

ТВ Нова | пред 5 месеци

На 11.10.2017 година околу 23:50 часот во Прилеп било пријавено дека на паркинг простор во населбата Точила во патничко моторно возило “Нисан Микра“ со грчки национални ознаки, на предното седиште бил...

Грк пронајден мртов во своето возило на паркинг во Прилеп

Грк пронајден мртов во своето возило на паркинг во Прилеп

+Инфо | пред 5 месеци

На паркинг простор во населбата Точила во Прилеп, во патничко моторно возило „нисан микра“ со грчки национални ознаки, на предното седиште синоќа бил пронајден починат В.М.(49) од Грција. Лекар од Итната...

Пронајдено мртво тело во Кичево

Пронајдено мртво тело во Кичево...

Нова Македонија | пред 5 месеци

Пронајдено мртво тело во Кичево Во дом во Кичево е пронајдено мртвото тело И.П. (42). Од страна на лекар од Итна медицинска помош констатирана била смрт, а на телото биле забележани видливи повреди во...

Кичевец пронајден мртов во својот дом со повреди на вратот

Кичевец пронајден мртов во својот дом со повреди на вратот

Точка | пред 5 месеци

Од полицијата велат дека вчера околу 19 часот во Кичево на ул. „11 Октомври“ било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат И.П. (42). Оттаму додаваат дека од страна на лекар од Итна медицинска...

Грчки државјанин најден мртов во Прилеп

Грчки државјанин најден мртов во Прилеп

Точка | пред 5 месеци

Грчки државјанин е пронајден починат без траги на насилство во средата ноќта во автомобил паркиран во една од прилепските населби. На 11.10.2017 година околу 23:50 часот во Прилеп било пријавено дека на...

Грк пронајден мртов на паркинг во Прилеп

Грк пронајден мртов на паркинг во Прилеп

Фокус | пред 5 месеци

Четириест и деветгодишен Грк бил пронајден мртов во своето возило на паркинг во Прилеп, информираат од Министерството за внатрешни работи. Според полицијата, вчера околу 23,50 часот во Прилеп било пријавено...

Грк пронајден мртов синоќа во Прилеп

Грк пронајден мртов синоќа во Прилеп

Курир | пред 5 месеци

Од страна на лекар од Итна медицинска помош констатирана била смрт без знаци на насилство. Увид на местото на настанот бил извршен од страна на Јавен обвинител и увидна екипа од полициската станица Прилеп....

Кичевец пронајден мртов во својот дом со повреди на вратот

Кичевец пронајден мртов во својот дом со повреди на вратот

Локално | пред 5 месеци

Од полицијата велат дека вчера околу 19 часот во Кичево на ул. „11 Октомври“ било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат И.П. (42). Оттаму додаваат дека од страна на лекар од Итна медицинска...

Грк пронајден мртов во Прилеп

Грк пронајден мртов во Прилеп

Прес 24 | пред 5 месеци

Десетина минути пред полноќ во Прилеп било пријавено дека на паркинг простор во населбата Точила во патничко моторно возило “Нисан Микра“ со грчки национални ознаки, на предното седиште бил пронајден починат...

Грк пронајден мртов во своето возило паркирано во Прилеп

Грк пронајден мртов во своето возило паркирано во Прилеп

Локално | пред 5 месеци

Вчера вечер околу 23,50 часот во Прилеп било пријавено дека на паркинг простор во населбата Точила во патничко моторно возило “Нисан Микра“ со грчки национални ознаки, на предното седиште бил пронајден...

Хорор во Македонија Мртов маж најден на улица цел во модринки

Хорор во Македонија: Мртов маж најден на улица цел во модринки

Прес 24 | пред 5 месеци

Трагедија ја потресе Македонија, синоќа во 19 часот во Кичево на улицата „11 Октомври“ бил пронајден починат 42-годишниот И.П. Од страна на лекар од Итна медицинска помош констатирана била смрт а на телото...

Кичевец пронајден мртов во својот дом со повреди на вратот

Кичевец пронајден мртов во својот дом со повреди на вратот

Република | пред 5 месеци

Од полицијата велат дека вчера околу 19 часот во Кичево на ул. „11 Октомври“ било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат И.П. (42). Оттаму додаваат дека од страна на лекар од Итна медицинска...

Грк пронајден мртов во своето возило паркирано во Прилеп

Грк пронајден мртов во своето возило паркирано во Прилеп

MK News | пред 5 месеци

Вчера вечер околу 23,50 часот во Прилеп било пријавено дека на паркинг простор во населбата Точила во патничко моторно возило “Нисан Микра“ со грчки национални ознаки, на предното седиште бил пронајден...

Кичевчанец пронајден мртов во својот дом со модринки на вратот обвинителот веднаш побара обдукција

Кичевчанец пронајден мртов во својот дом со модринки на вратот, обвинителот веднаш побара обдукција

MK News | пред 5 месеци

Синоќа околу 19,00 часот во Кичево на ул.„11 Октомври“ било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат И.П.(42). Од страна на лекар од Итна медицинска помош констатирана била смрт а на телото...

Грк пронајден мртов во своето возило

Грк пронајден мртов во своето возило

Република | пред 5 месеци

Вчера вечер околу 23,50 часот во Прилеп било пријавено дека на паркинг простор во населбата Точила во патничко моторно возило “Нисан Микра“ со грчки национални ознаки, на предното седиште бил пронајден...

Грк пронајден мртов во своето возило паркирано во Прилеп

Грк пронајден мртов во своето возило паркирано во Прилеп

Сител | пред 5 месеци

Вчера вечер околу 23,50 часот во Прилеп било пријавено дека на паркинг простор во населбата Точила во патничко моторно возило “Нисан Микра“ со грчки национални ознаки, на предното седиште бил пронајден...

Трагедија Кичевчанец пронајден мртов во својот дом со модринки на вратот обвинителот веднаш побара обдукција

Трагедија: Кичевчанец пронајден мртов во својот дом со модринки на вратот, обвинителот веднаш побара обдукција

Сител | пред 5 месеци

Синоќа околу 19,00 часот во Кичево на ул.„11 Октомври“ било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат И.П.(42). Од страна на лекар од Итна медицинска помош констатирана била смрт а на телото...

Кичевец пронајден мртов во својот дом со повреди на вратот

Кичевец пронајден мртов во својот дом со повреди на вратот

Sky | пред 5 месеци

Допаѓања Followers Followers Subscribers Followers Од полицијата велат дека вчера околу 19 часот во Кичево на улицата 11 Октомври било пријавено дека во својот дом бил пронајден починат И.П. (42). Оттаму...

Грк пронајден мртов во своето возило

Грк пронајден мртов во своето возило

Exclusive | пред 5 месеци

Вчера вечер околу 23,50 часот во Прилеп било пријавено дека на паркинг простор во населбата Точила во патничко моторно возило “Нисан Микра“ со грчки национални ознаки, на предното седиште бил пронајден...

Безживотни тела пронајдени во Прилеп и Кичево

Безживотни тела пронајдени во Прилеп и Кичево

Newsroom | пред 5 месеци

Во текот на вчерашниот ден, во полицијата во Прилеп околу 23 часот и 50 минути било пријавено дека на паркинг простор во населбата Точила во автомобил „нисан микра“ со грчки национални ознаки, на предното...

Мртов маж со модринки на вратот најден во стан

Мртов маж со модринки на вратот најден во стан

Скопје24 | пред 5 месеци

Вчера околу 19 часот во Кичево на ул.„11 Октомври” било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат 42-годишниот И.П.. Од страна на лекар од Итна медицинска помош констатирана била смрт, а на...

Трагедија Со модринки и црвенило на вратот мртов во својот дом е пронајден И П

Трагедија: Со модринки и црвенило на вратот мртов во својот дом е пронајден И.П.

Sky | пред 5 месеци

Допаѓања Followers Followers Subscribers Followers На 11.10.2017 година околу 19,00 часот во Кичево на ул.„11 Октомври“ било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат И.П.(42). Од страна на...

Уште една тажна вест  во возило мртов е пронајден В М

Уште една тажна вест – во возило мртов е пронајден В.М.

Sky | пред 5 месеци

Допаѓања Followers Followers Subscribers Followers На 11.10.2017 година околу 23,50 часот во Прилеп било пријавено дека на паркинг простор во населбата Точила во патничко моторно возило “Нисан Микра“ со...

Грк пронајден мртов во своето возило паркирано во Прилеп

Грк пронајден мртов во своето возило паркирано во Прилеп

Скопје24 | пред 5 месеци

Вчера вечер околу 23,50 часот во Прилеп било пријавено дека на паркинг простор во населбата Точила во патничко моторно возило “Нисан Микра“ со грчки национални ознаки, на предното седиште бил пронајден...

Тешка сообраќајка кај Неготино Го пронашле мртов дури утредента

Тешка сообраќајка кај Неготино: Го пронашле мртов дури утредента

Актуелно24 | пред 5 месеци

Од полицијата наведуваат дека вчера во 10:50 часот, на регионалниот пат Р1-103 кај крстосницата 20. километар – Неготино, пронајден е излетан од патот Т.К. (55) од Радовиш, кој управувал со патничко моторно...

Тешка сообраќајка кај Неготино Го пронашле мртов дури утредента

Тешка сообраќајка кај Неготино: Го пронашле мртов дури утредента

Точка | пред 5 месеци

Од полицијата наведуваат дека вчера во 10:50 часот, на регионалниот пат Р1-103 кај крстосницата 20. километар – Неготино, пронајден е излетан од патот Т.К. (55) од Радовиш, кој управувал со патничко моторно...

Тешка сообраќајка кај Неготино Го пронашле мртов дури утредента

Тешка сообраќајка кај Неготино: Го пронашле мртов дури утредента

Макфакс | пред 5 месеци

Од полицијата наведуваат дека вчера во 10:50 часот, на регионалниот пат Р1-103 кај крстосницата 20. километар – Неготино, пронајден е излетан од патот Т.К. (55) од Радовиш, кој управувал со патничко моторно...

Тешка сообраќајка кај регионалниот пат Р1 103 кај крстосницата 20 ти км Неготино

Тешка сообраќајка кај регионалниот пат Р1-103 кај крстосницата 20-ти км-Неготино

ТВ Нова | пред 5 месеци

На 10.10.2017 година околу 10,50 часот на регионалниот пат Р1-103 кај крстосницата 20-ти км-Неготино, пронајден е излетан надвор од патот Т.К.(55) од Радовиш, кој управувал патничко моторно возило „Форд...

Страшна несреќа во Македонија Починал на лице место го нашле утредента

Страшна несреќа во Македонија: Починал на лице место, го нашле утредента

Прес 24 | пред 5 месеци

Во текот на вчерашниот ден во 10 часот и 50 минути, на регионалниот пат Р1-103 кај крстосницата 20-ти км-Неготино, пронајден е излетан надвор од патот 59-годишниот Т.К. од Радовиш. Полицијата информира...

Трагедија на македонските патишта

Трагедија на македонските патишта

Сител | пред 5 месеци

Во текот на вчерашниот ден во 10 часот и 50 минути, на регионалниот пат Р1-103 кај крстосницата 20-ти км-Неготино, пронајден е излетан надвор од патот 59-годишниот Т.К. од Радовиш. Полицијата информира...

Тешка сообраќајка кај Неготино Го пронашле мртов дури утредента

Тешка сообраќајка кај Неготино: Го пронашле мртов дури утредента

Скопје24 | пред 5 месеци

Од полицијата наведуваат дека вчера во 10:50 часот, на регионалниот пат Р1-103 кај крстосницата 20. километар – Неготино, пронајден е излетан од патот Т.К. (55) од Радовиш, кој управувал со патничко моторно...

Уште една трагедија со загинати ја потресе Македонија

Уште една трагедија со загинати ја потресе Македонија

Sky | пред 5 месеци

Допаѓања Followers Followers Subscribers Followers На 10.10.2017 година околу 10,50 часот на регионалниот пат Р1-103 кај крстосницата 20-ти км-Неготино, пронајден е излетан надвор од патот Т.К.(55) од...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност