Грчката полиција уапсила две лица за транспорт на мигранти

Грчката полиција уапсила две лица за транспорт на мигранти

Р.С. Европа | пред 5 месеци

Полицијата во северна Грција спасила 54 мигранти пронајдени во комбе и уапсила двајца бугарски државјани, осомничени за транспорт на мигрантите. Во полицискиот извештај се наведува дека превозното средство...

Во Грција уапсени двајца Бугари  обвинети за транспорт на мигранти

Во Грција уапсени двајца Бугари, обвинети за транспорт на мигранти

A1on | пред 5 месеци

Полицијата во Северна Грција спаси 54 мигранти, пронајдени во комбе, и уапси двајца Бугари, осомничени за транспорт на мигрантите. Во полицискиот извештај се наведува дека превозното средство било запрено...

Во Грција уапсени двајца Бугари  обвинети за транспорт на мигранти

Во Грција уапсени двајца Бугари, обвинети за транспорт на мигранти

Вечер | пред 5 месеци

Полицијата во Северна Грција спаси 54 мигранти, пронајдени во комбе, и уапси двајца Бугари, осомничени за транспорт на мигрантите. Во полицискиот извештај се наведува дека превозното средство било запрено...

Грчката полиција уапси двајца Бугари осомничени за транспорт на мигранти

Грчката полиција уапси двајца Бугари осомничени за транспорт на мигранти

Пост | пред 5 месеци

Полицијата во северна Грција спаси 54 мигранти, пронајдени во комбе и уапси двајца Бугари, осомничени за транспорт на мигрантите. Во полицискиот извештај се наведува дека превозното средство било запрено...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност