Напаѓачот на Шекеринска доби четири години затвор

Напаѓачот на Шекеринска доби четири години затвор

Идивиди | пред 5 месеци

Панче Ангелов кој ја нападна Радмила Шекеринска за време на насилствата во Собранието на РМ на 27 април, денеска доби четири години казна затвор од скопскиот Кривичен суд. Ангелов на рочиштето што се одржа...

Четири години казна затвор за напаѓачот на Шекеринска

Четири години казна затвор за напаѓачот на Шекеринска

24 вести | пред 5 месеци

Панче Ангелов е виновен за кривичното дело насилство и е осуден на казна затвор од 4 години. Кубачот на Шекеринска денеска ја слушна пресудата на Кривичниот суд. Министерката за одбрана Радмила Шекеринска...

Четири години затворска казна за напаѓачот на Шеќеринска

Четири години затворска казна за напаѓачот на Шеќеринска

Телма | пред 5 месеци

Молчешкум - без реакција, Панче Ангелов ја дочека 4 годишната пресуда за нападот на Шекеринска, но на излегување од судот упати пцовка кон медиумите затоа што го снимале. Смета дека казната е превисока...

Четири години затвор за напаѓачот на Шекеринска

Четири години затвор за напаѓачот на Шекеринска

Позитив | пред 5 месеци

Панче Ангелов, кој ја нападна Радмила Шекеринска, тогаш пратеничка, а сега актуелна министерка за одбрана, за време на насилствата во Собранието на 27 април годинава, денеска од Кривичниот суд во Скопје...

Четири години затвор за напаѓачот на Шекеринска

Четири години затвор за напаѓачот на Шекеринска

МТВ 1 | пред 5 месеци

Четири години казна затвор за насилство му изрече Кривичниот суд на Панче Ангелов, обвинет за нападот врз Радмила Шекеринска во Собранието на 27-ми април. Судијката рече дека биле земени предвид и олеснителните...

Четири години затвор за напаѓачот на Шеќеринска

Четири години затвор за напаѓачот на Шеќеринска

Таратур | пред 5 месеци

Панче Ангелов кој ја нападна Радмила Шеќеринска за време на насилствата во Собранието на 27 април, денеска доби четири години казна затвор од скопскиот Кривичен суд, јавува Радио Слободна Европа. Ангелов...

ПО ПРЕСУДАТА ЗА НАПАЃАЧОТ НА ШЕЌЕРИНСКА  Еве што Павле Богоевски напиша на Фејсбук

ПО ПРЕСУДАТА ЗА НАПАЃАЧОТ НА ШЕЌЕРИНСКА: Еве што Павле Богоевски напиша на Фејсбук

Фактор | пред 5 месеци

Панче Ангелов, насилникот кој на 27 април во Собранието на Република Македонија ја нападна тогашната пратеничка, Радмила Шекеринска од СДСМ, е осуден на четири години затвор за извршениот напад на дрзок...

Четири години затвор за напаѓачот на Шекеринска

Четири години затвор за напаѓачот на Шекеринска

Макфакс | пред 5 месеци

Судот му изрече пресуда од четири години затвор за обвинетиот Панче Ангелов, кој на 27-ми април изврши насилство над тогашната пратеничка Радмила Шекеринска. При изрекувањето на пресудата, судот се водел...

Четири години затвор за напаѓачот на Шекеринска

Четири години затвор за напаѓачот на Шекеринска

A1on | пред 5 месеци

Кривичниот суд го осуди на затворска казна од 4 години, напаѓачот на министерката Радмила Шекеринска од 27 април, Панче Ангелов. Осудениот Ангелов на минатото рочиште го призна делото и врз основа на тоа,...

Четири години затвор за напаѓачот на Шекеринска

Четири години затвор за напаѓачот на Шекеринска...

Нова Македонија | пред 5 месеци

Четири години затвор за напаѓачот на Шекеринска Панче Ангелов кој ја нападна Радмила Шекеринска за време на насилствата во Собранието на РМ на 27 април, денеска доби четири години казна затвор од скопскиот...

Четири години затвор за напаѓачот на Шекеринска

Четири години затвор за напаѓачот на Шекеринска

Кајгана | пред 5 месеци

Судот му изрече пресуда од четири години затвор за обвинетиот Панче Ангелов, кој на 27-ми април изврши насилство над тогашната пратеничка Радмила Шекеринска. При изрекувањето на пресудата, судот се водел...

Четири години затвор за  кубачот  на Шеќеринска

Четири години затвор за „кубачот“ на Шеќеринска

Р.С. Европа | пред 5 месеци

Панче Ангелов кој ја нападна Радмила Шеќеринска за време на насилствата во Собранието на 27 април, денеска доби четири години казна затвор од скопскиот Кривичен суд. Ангелов на рочиштето што се одржа минатата...

Напаѓачот на Шекеринска да заврши четири години зад решетки

Напаѓачот на Шекеринска да заврши четири години зад решетки

Фактор | пред 5 месеци

Панче Ангелов, насилникот кој на Крвавиот четврток на 27 април во Собранието на Република Македонија ја нападна тогашната пратеничка Радмила Шекеринска од СДСМ, е осуден на четири години затвор за извршениот...

Четири години затвор за напаѓачот на Шекеринска  Ангелов од Судот си замина со пцости

Четири години затвор за напаѓачот на Шекеринска, Ангелов од Судот си замина со пцости

ТВ 21 | пред 5 месеци

Четири години затвор му изрече Скопскиот кривичен суд на Панче Ангелов, обвинет за насилство врз тогаш пратеничката Радмила Шекеринска во Собранието на 27 април. Судијката Џенета Бектовиќ образложувајќи...

Четири години затвор за напаѓачот на Шекеринска  обвинетиот со пцовки го напушти судот

Четири години затвор за напаѓачот на Шекеринска, обвинетиот со пцовки го напушти судот

МКД | пред 5 месеци

Основниот суд Скопје 1-Скопје го прогласи за виновен обвинетиот Панче Ангелов за кривичното дело насилство и му изрече 4 години затвор за нападот на Радмила Шекеринска. Обвинетиот Ангелов во судницата...

Четири години затвор за напаѓачот на Шекеринска

Четири години затвор за напаѓачот на Шекеринска

+Инфо | пред 5 месеци

Панче Ангелов, човекот кој ја влечеше Радмила Шекеринска за коса во Собранието, е осуден на казна затвор од четири години. Пресудата попладнево ја соопштија од Основниот суд Скопје 1. Ова е прва пресуда...

Четири години затвор за Панче Ангелов

Четири години затвор за Панче Ангелов

За Се | пред 5 месеци

Четири години затворска казна за Панче Ангелов, кој ја кубеше и ја повреди министерката за одбрана Радмила Шеќеринска за време на крвавите насилства во Собранието на 27 април, одлучи Основниот суд Скопје...

Четири години затвор за кубачот на Шекеринска во Собрание

Четири години затвор за кубачот на Шекеринска во Собрание

Бриф | пред 5 месеци

Човекот кој ја кубеше Радмила Шеќеринска за време на крвавите насилства во Собранието на 27 април, Панче Ангелов, доби казна од четири годинизатвор. Ангелов на претходното судско рочиште ја призна вината....

Четири години затвор за напаѓачот на Шеќеринска

Четири години затвор за напаѓачот на Шеќеринска

Телма | пред 5 месеци

Четири години затворска казна доби напаѓачот на Радмила Шеќеринска, во немирите во Собранието на 27 април. Пресвртот во целата ситуација се случи минатата недела, кога на последното рочиште 65-годишниот...

КУБАЧОТ НА ШЕЌЕРИНСКА ДОБИ 4 ГОДИНИ ЗАТВОР

КУБАЧОТ НА ШЕЌЕРИНСКА ДОБИ 4 ГОДИНИ ЗАТВОР

Сакам Да Кажам | пред 5 месеци

Панче Ангелов, кој ја кубеше и ја повреди министерката за одбрана Радмила Шеќеринска за време на крвавите насилства во Собранието на 27 април, доби затворска казна во траење од четири години, одлучи Основниот суд Скопје 1.

Четири години затвор за напаѓачот на Шекеринска

Четири години затвор за напаѓачот на Шекеринска

Актуелно24 | пред 5 месеци

Судот му изрече пресуда од четири години затвор за обвинетиот Панче Ангелов, кој на 27-ми април изврши насилство над тогашната пратеничка Радмила Шекеринска. При изрекувањето на пресудата, судот се водел...

Четири години затвор за кубачот на Шекеринска

Четири години затвор за кубачот на Шекеринска

Локално | пред 5 месеци

Панче Ангелов, човекот кој ја влечеше Радмила Шекеринска за коса во Собранието, е осуден на казна затвор од четири години. Пресудата попладнево ја соопштија од Основниот суд Скопје 1. Ова е прва пресуда...

Напаѓачот на Шекеринска доби четири години затвор

Напаѓачот на Шекеринска доби четири години затвор

Алсат-М | пред 5 месеци

Панче Ангелов кој ја нападна Радмила Шекеринска за време на насилствата во Собранието на РМ на 27 април, денеска доби четири години казна затвор од скопскиот Кривичен суд. Ангелов на рочиштето што се одржа...

Четири години затвор за напаѓачот кој Шекеринска ја влечеше за коса

Четири години затвор за напаѓачот кој Шекеринска ја влечеше за коса

Точка | пред 5 месеци

Судот му изрече пресуда од четири години затвор за обвинетиот Панче Ангелов, кој на 27-ми април изврши насилство над тогашната пратеничка Радмила Шекеринска. При изрекувањето на пресудата, судот се водел...

Напаѓачот на Шеќеринска доби 4 години затвор

Напаѓачот на Шеќеринска доби 4 години затвор

Прес 24 | пред 5 месеци

Панче Ангеловски денеска седна на обвинителна клупа за настаните во македонското Собрание на 27. април, и за нападот на Радмила Шеќеринска доби четири години затвор. На минатото рочиште тој кажа дека чувствува...

Четири години затвор за насилникот кој ја влечеше Шекеринска за коса

Четири години затвор за насилникот кој ја влечеше Шекеринска за коса

Фокус | пред 5 месеци

Насилникот од крвавиот четврток кој ја влечеше Радмила Шекеринска за коса доби затворска казна од четири години, пресуди Кривичниот суд. Судијката Џенета Бектовиќ појасни дека при одмерување на казната...

Четири години казна затвор за напаѓачот на Шекеринска

Четири години казна затвор за напаѓачот на Шекеринска

24 вести | пред 5 месеци

Четири години казна затвор му пресуди Судот на Панче Ангелов кој е обвинет за напад на тогашната пратеничка, а сегашна министерка за одбрана, Радмила Шекеринска на крвавиот четврток што се случи на 27...

Напаѓачот на Шекеринска доби четири години затвор

Напаѓачот на Шекеринска доби четири години затвор

MK News | пред 5 месеци

Панче Ангелов кој ја нападна Радмила Шекеринска за време на насилствата во Собранието на РМ на 27 април, денеска доби четири години казна затвор од скопскиот Кривичен суд. Ангелов на рочиштето што се одржа...

Напаѓачот на Шекеринска доби четири години затвор

Напаѓачот на Шекеринска доби четири години затвор

Сител | пред 5 месеци

Панче Ангелов кој ја нападна Радмила Шекеринска за време на насилствата во Собранието на РМ на 27 април, денеска доби четири години казна затвор од скопскиот Кривичен суд. Ангелов на рочиштето што се одржа...

Денеска пресуда за напаѓачот на Шеќеринска

Денеска пресуда за напаѓачот на Шеќеринска

Прес 24 | пред 5 месеци

Во Основниот суд Скопје 1 денеска напладне треба да биде соопштена пресудата за за Панче Ангелов кој ја повлече за коса Радмила шеќеринска. На минатото рочиште Ангелов призна вина, изрази каење, се извини...

Ќе биде соопштена пресудата за напаѓачот на Шекеринска

Ќе биде соопштена пресудата за напаѓачот на Шекеринска

24 вести | пред 5 месеци

Во Основниот суд Скопје 1 денеска напладне треба да биде соопштена пресудата за за Панче Ангелов кој е обвинет за напад на тогашната пратеничка, а сегашна министерка за одбрана, Радмила Шекеринска на крвавиот...

Ќе биде соопштена пресудата за кубачот на Шекеринска

Ќе биде соопштена пресудата за кубачот на Шекеринска

24 вести | пред 5 месеци

Во Основниот суд Скопје 1 денеска напладне треба да биде соопштена пресудата за за Панче Ангелов кој е обвинет за напад на тогашната пратеничка, а сегашна министерка за одбрана, Радмила Шекеринска на крвавиот...

Насилникот кој ја влечеше Шекеринска за коса денеска ќе ја слушне пресудата  му се закануваат до десет години затвор

Насилникот кој ја влечеше Шекеринска за коса денеска ќе ја слушне пресудата, му се закануваат до десет години затвор

Фокус | пред 5 месеци

Во Кривичниот суд денеска ќе биде позната пресудата за насилникот кој за коса ја влечеше министерката Радмила Шекеринска , на 27 април во Собранието. Обвинетиот, 65-годишниот, Панче Ангелов на последното...

Напаѓачот на Шекеринска осуден на четири години затвор

Напаѓачот на Шекеринска осуден на четири години затвор

Sky | пред 5 месеци

Допаѓања Followers Followers Subscribers Followers Панче Ангелов, кој ја нападна Радмила Шекеринска, тогаш пратеничка, а сега актуелна министерка за одбрана, за време на насилствата во Собранието на 27...

Четири години казна затвор за напаѓачот на Шекеринска

Четири години казна затвор за напаѓачот на Шекеринска

Exclusive | пред 5 месеци

Панче Ангелов кој ја нападна Радмила Шекеринска за време на насилствата во Собранието на РМ на 27 април, денеска доби четири години казна затвор од скопскиот Кривичен суд. Ангелов на рочиштето што се одржа...

Денес пресуда за напаѓачот на Шекеринска

Денес пресуда за напаѓачот на Шекеринска

МКД | пред 5 месеци

Основниот суд Скопје 1 денес треба да ја објави пресудата за Панче Ангелов кој е обвинет за напад на тогашната пратеничка, а сегашна министерка за одбрана, Радмила Шекеринска. На минатото рочиште обвинетиот...

Четири години затвор за Панче Ангелов  напаѓачот на Шеќеринска

Четири години затвор за Панче Ангелов, напаѓачот на Шеќеринска

Нова ТВ | пред 5 месеци

Панче Ангелов, насилникот кој на 27 април ја влечеше за коса пратеничката, сега министерка за одбрана Радмила Шеќеринска е осуден на казна затвор од 4 години. Судијката Џенета Бектовиќ појасни дека при...

Напаѓачот на Шекеринска доби четири години затвор

Напаѓачот на Шекеринска доби четири години затвор

Популарно | пред 5 месеци

Панче Ангелов кој ја нападна Радмила Шекеринска за време на насилствата во Собранието на РМ на 27 април, денеска доби четири години казна затвор од скопскиот Кривичен суд. Ангелов на рочиштето што се одржа...

ПОВЕЌЕ НЕМА ДА МУ ТЕКНЕ НА НИКОЈ ДА УПАЃА ВО СОБРАНИЕ И ДА ТЕПА ФУНКЦИОНЕРИ   Еве колку години ќе лежи напаѓачот на Шеќеринска

ПОВЕЌЕ НЕМА ДА МУ ТЕКНЕ НА НИКОЈ ДА УПАЃА ВО СОБРАНИЕ И ДА ТЕПА ФУНКЦИОНЕРИ – Еве колку години ќе лежи напаѓачот на Шеќеринска!

Sky | пред 5 месеци

Допаѓања Followers Followers Subscribers Followers Панче Ангелов, кој ја нападна Радмила Шекеринска, тогаш пратеничка, а сега актуелна министерка за одбрана, за време на насилствата во Собранието на 27...

Четири години затвор за напаѓачот на Шекеринска

Четири години затвор за напаѓачот на Шекеринска

еМАГАЗИН | пред 5 месеци

Панче Ангелов, напаѓачот на министерката за одбрана Радмила Шекеринска, која како пратеник беше нападната во Собранието на 27. април, доби затворска казна од 4 години. Ангелов на последното рочиште го...

Напаѓачот на Шекеринска доби четири години затвор

Напаѓачот на Шекеринска доби четири години затвор

Вечер | пред 5 месеци

Панче Ангелов кој ја нападна Радмила Шекеринска за време на насилствата во Собранието на РМ на 27 април, денеска доби четири години казна затвор од скопскиот Кривичен суд. Ангелов на рочиштето што се одржа...

4 години затвор за напаѓачот на Шекеринска 65 годишниот Панче Ангелов

4 години затвор за напаѓачот на Шекеринска 65-годишниот Панче Ангелов

Ако | пред 5 месеци

Панче Ангелов, кој ја влечеше за косс Радмила Шекеринска на 27 април, дои 4 години затвор. Основниот суд Скопје 1 му изрече првостепена пресуда и го прогласи за виновен за кривично дело насилство за кое...

Четири години затвор за напаѓачот на Шекеринска

Четири години затвор за напаѓачот на Шекеринска

Newsroom | пред 5 месеци

Панче Ангелов, напаѓачот на министерката Радмила Шекеринска за време на насилниот инцидент во Собранието на 27 април, денеска беше осуден на затворска казна од четири години, одлучи Основниот суд Скопје...

Четири години казна затвор за напаѓачот на Шекеринска

Четири години казна затвор за напаѓачот на Шекеринска

Пост | пред 5 месеци

Четири години казна затвор му пресуди Судот на Панче Ангелов кој е обвинет за напад на тогашната пратеничка, а сегашна министерка за одбрана, Радмила Шекеринска на крвавиот четврток што се случи на 27...

Четири години затвор за напаѓачот на Радмила Шеќеринска

Четири години затвор за напаѓачот на Радмила Шеќеринска

ТВ 21 | пред 5 месеци

Напаѓачот на Радмила Шеќеринска, Панче Ангелов доби четири години затворска казна, одлучи Основниот суд Скопје 1. Тој ја призна својата вина на претходното судско рочиште, а за делото Насилство, за кое...

Се чека пресуда за напаѓачот на Шекеринска

Се чека пресуда за напаѓачот на Шекеринска

Пост | пред 5 месеци

Основниот суд Скопје 1 денес треба да ја објави пресудата за Панче Ангелов кој е обвинет за напад на тогашната пратеничка, а сегашна министерка за одбрана, Радмила Шекеринска. На минатото рочиште обвинетиот...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност