Го удирале со тупаници и го мачеле со електро шокови

Го удирале со тупаници и го мачеле со електро-шокови

Точка | пред 5 месеци

СВР Куманово поднесе кривична пријава против Б.С. (46), Р.С. (44) и Н.С.(22), сите од Куманово поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело “насилство“. Како што е наведено во полицискиот...

Им се заканувал на гости во казино  па го нападнал обезбедувачот

Им се заканувал на гости во казино, па го нападнал обезбедувачот

МКД | пред 5 месеци

Кумановската полиција поднесе кривична пријава против Р.А. (27) поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело напад врз службено лице при вршење на работи на безбедноста. Пријавениот, според...

Драма во Македонија  Го мачеле со електрошокови и брутално го тепале

Драма во Македонија: Го мачеле со електрошокови и брутално го тепале

Прес 24 | пред 5 месеци

СВР Куманово поднесе кривична пријава против Б.С. (46), Р.С. (44) и Н.С.(22), сите од Куманово поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело “насилство“. На 21.08. годинава 45 минути по полноќ...

Го удирале со тупаници и го мачеле со електро шокови

Го удирале со тупаници и го мачеле со електро-шокови

ТВ Нова | пред 5 месеци

СВР Куманово поднесе кривична пријава против Б.С. (46), Р.С. (44) и Н.С.(22), сите од Куманово поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело “насилство“. Како што е наведено во полицискиот...

Го удирале со тупаници и го мачеле со електро шокови  кривична за тројца Кумановци

Го удирале со тупаници и го мачеле со електро-шокови, кривична за тројца Кумановци

Курир | пред 5 месеци

Како што е наведено во полицискиот билтен, на 21.08.2017 година околу 00:45 часот пред кафе бар на улица „Октомвриска Револуција“, по претходна вербална расправија пријавените, со тупаници и електро –...

Со електрошокови и тупаници бил нападнат и претепан

Со електрошокови и тупаници бил нападнат и претепан

Фокус | пред 5 месеци

Кумановската полиција поднела кривични пријави против три лица за сторено кривично дело насилство, информираа од МВР. Според полицијата, на 21 август, 2017 година околу 00,45 часот пред кафе бар на улица...

Крвава тепачка во казино во Куманово

Крвава тепачка во казино во Куманово

Сител | пред 5 месеци

СВР Куманово поднесе кривична пријава против Р.А. (27) поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „напад врз службено лице при вршење на работи на безбедноста“. Пријавениот на 19 минатиот...

Го удирале со тупаници и го мачеле со електро шокови  кривична за тројца Кумановци

Го удирале со тупаници и го мачеле со електро-шокови, кривична за тројца Кумановци

Пулс 24 | пред 5 месеци

СВР Куманово поднесе кривична пријава против Б.С. (46), Р.С. (44) и Н.С.(22), сите од Куманово поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело “насилство“. Како што е наведено во полицискиот...

Претепан кумановец со тупаници и електрошокови

Претепан кумановец со тупаници и електрошокови

Сител | пред 5 месеци

СВР Куманово поднесе кривична пријава против Б.С. (46), Р.С. (44) и Н.С.(22), сите од Куманово поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело “насилство“. На 21.август годинава околу 00,45...

Го удирале со тупаници и го мачеле со електро шокови

Го удирале со тупаници и го мачеле со електро-шокови

Скопје24 | пред 5 месеци

СВР Куманово поднесе кривична пријава против Б.С. (46), Р.С. (44) и Н.С.(22), сите од Куманово поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело “насилство“. Како што е наведено во полицискиот...

Го удирале со тупаници и го мачеле со електро шокови  кривична за тројца Кумановци

Го удирале со тупаници и го мачеле со електро-шокови, кривична за тројца Кумановци

Exclusive | пред 5 месеци

СВР Куманово поднесе кривична пријава против Б.С. (46), Р.С. (44) и Н.С.(22), сите од Куманово поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело “насилство“. Како што е наведено во полицискиот...

Тежок инцидент пред кафе бар   има повредени

Тежок инцидент пред кафе бар – има повредени

Sky | пред 5 месеци

Допаѓања Followers Followers Subscribers Followers СВР Куманово поднесе кривична пријава против Б.С. (46), Р.С. (44) и Н.С.(22), сите од Куманово поради постоење основи на сомнение за сторено кривично...

Кумановец ќе одговара за напад и закани кон обезбедување во казино

Кумановец ќе одговара за напад и закани кон обезбедување во казино

Кумановски муабети | пред 5 месеци

loading... СВР Куманово поднесе кривична пријава против Р.А. (27) поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „напад врз службено лице при вршење на работи на безбедноста“, информираат...

Тројца кумановци ќе одговараат за тепачка пред кафе бар на  Октомвриска револуција

Тројца кумановци ќе одговараат за тепачка пред кафе бар на „Октомвриска револуција“

Кумановски муабети | пред 5 месеци

loading... СВР Куманово поднесе кривична пријава против Б.С. (46), Р.С. (44) и Н.С.(22), сите од Куманово поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело “насилство“, информираат од Министерството...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност