SEAT избира помеѓу четири имиња за својот нов SUV модел

SEAT избира помеѓу четири имиња за својот нов SUV модел

Вистина | пред 5 месеци

Паралелно со светската премиера на ексклузивните изданија Leon CUPRA R и Arona, на салонот во Франкфурт, шпанскиот производител ги објави и четирите финални предлози за името на целосно новиот SUV, кој...

SEAT избира помеѓу четири имиња за својот нов SUV модел

SEAT избира помеѓу четири имиња за својот нов SUV модел

Авто Плус | пред 5 месеци

Паралелно со светската премиера на ексклузивните изданија Leon CUPRA R и Arona, на салонот во Франкфурт, шпанскиот производител ги објави и четирите финални предлози за името на целосно новиот SUV, кој...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност