Скандал во Хрватска   селектор  фатен  во соба кај репрезентативка

Скандал во Хрватска – селектор „фатен“ во соба кај репрезентативка

Република | пред 5 месеци

На само неколку дена пред почетокот на Европското првенство во Грузија, женската одбојкарска репрезентација на Хрватска ја потресе голем скандал. Селекторот Мирослав Аксентијевиќ поднесе оставка од „приватни...

Селекторот ја пипкал одбојкарката  па морал да си поднесе оставка

Селекторот ја пипкал одбојкарката, па морал да си поднесе оставка!

Вечер | пред 5 месеци

Селекторот ја преминал границата и доволно било само еден допир со рака за одбојакрката да збесне и веднаш да ги повика родителите. Настанала вистинска бура во хотелот. Останатите одобојкарки многу брзо...

Скандал во Хрватска   селектор  фатен  во соба кај репрезентативка

Скандал во Хрватска – селектор „фатен“ во соба кај репрезентативка

Екипа | пред 5 месеци

На само неколку дена пред почетокот на Европското првенство во Грузија, женската одбојкарска репрезентација на Хрватска ја потресе голем скандал. Селекторот Мирослав Аксентијевиќ поднесе оставка од „приватни...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност