Роналдо ги предупреди ривалите  ЛШ е натпреварување на Реал

Роналдо ги предупреди ривалите: ЛШ е натпреварување на Реал!

Екипа | пред 6 месеци

Кристијано Роналдо вчера со два погодоци ја отвори сезоната на Реал во Лигата на шампиони. „Кралевите“ триумфираа со убедливи 3-0 над АПОЕЛ Никозија, а нивниот најдобар фудбалер смета дека добро ја започнаа...

Роналдо  ЛШ е натпреварување на Реал Мадрид

Роналдо: ЛШ е натпреварување на Реал Мадрид

Дерби | пред 6 месеци

Португалскиот напаѓач, Кристијано Роналдо со два гола придонесе во победата на Реал Мадрид над АПОЕЛ од 3-0 на стратот на новата сезона во Лигата на шампионите, натпреварување во кое пехарот го бранат...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност