Роналдо испиша историја во ЛШ со вториот гол  па направи нешто невообичаено при прославата со што ги зачуди сите на  Бернабеу

Роналдо испиша историја во ЛШ со вториот гол, па направи нешто невообичаено при прославата со што ги зачуди сите на „Бернабеу“

Точка | пред 6 месеци

Кристијано Роналдо на голема врата се врати во првиот тим на Реал Мадрид, а со своето издание против АПОЕЛ само уште еднаш покажа колку е значаен за неговиот тим, особено кога се реализаторските способности...

Роналдо испиша историја во ЛШ со вториот гол  па направи нешто невообичаено

Роналдо испиша историја во ЛШ со вториот гол, па направи нешто невообичаено

Република | пред 6 месеци

Кристијано Роналдо на голема врата се врати во првиот тим на Реал Мадрид, а со своето издание против АПОЕЛ само уште еднаш покажа колку е значаен за неговиот тим, особено кога се реализаторските способности...

Роналдо испиша историја во ЛШ со вториот гол  па направи нешто невообичаено при прославата со што ги зачуди сите на  Бернабеу

Роналдо испиша историја во ЛШ со вториот гол, па направи нешто невообичаено при прославата со што ги зачуди сите на „Бернабеу“

Дерби | пред 6 месеци

Кристијано Роналдо на голема врата се врати во првиот тим на Реал Мадрид, а со своето издание против АПОЕЛ само уште еднаш покажа колку е значаен за неговиот тим, особено кога се реализаторските способности...

Реал сè поблиску до Сантош  72 последователни натпревари со барем еден гол

Реал сè поблиску до Сантош: 72 последователни натпревари со барем еден гол

Гол | пред 6 месеци

Екипата на Реал Мадрид поведе во дуелот на „Сантијаго Бернабеу“ против АПОЕЛ во рамки од првото коло од Лигата на шампионите. И секако, стрелец беше Кристијано Роналдо, кој го собра отпадокот на подалечната...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност