Жозе Мурињо  Го сакаме Ибра во екипата

Жозе Мурињо: Го сакаме Ибра во екипата

Точка | пред 6 месеци

Златан Ибрахимовиќ минатата сезона претрпи сериозна повреда поради која многумина мислеа дека дури и неговата кариера е завршена. Сепак, Швеѓанецот се опоравува со огромна брзина, а за тоа е свесен и Жозе...

Мурињо испрати порака до Ибра  Тој ни е потребен  ама мора

Мурињо испрати порака до Ибра: Тој ни е потребен, ама мора…

Дерби | пред 6 месеци

Манчестер Јунајтед во минатата сезона се до самиот финиш можеше да смета на услугите на Златан Ибрахимовиќ кој даде 28 гола и запиша 9 асистенции на 46 средби пред да заработи потешка повреда на коленото...

Ибра во свој стил  Кога ќе се вратам целиот свет ќе знае

Ибра во свој стил: Кога ќе се вратам целиот свет ќе знае

Точка | пред 6 месеци

Искусниот шведски напаѓач, Златан Ибрахимовиќ неодамна го продложи договорот со Манчестер Јунајтед и ќе преставува одлучна опција за Жозе Мурињо во оваа натпреварувчка сезона. Сега само се чека времето,...

Ибра во свој стил  Кога ќе се вратам целиот свет ќе знае

Ибра во свој стил: Кога ќе се вратам целиот свет ќе знае

Дерби | пред 6 месеци

Искусниот шведски напаѓач, Златан Ибрахимовиќ неодамна го продложи договорот со Манчестер Јунајтед и ќе преставува одлучна опција за Жозе Мурињо во оваа натпреварувчка сезона. Сега само се чека времето,...

Кога да го очекуваме Ибра на теренот

Кога да го очекуваме Ибра на теренот?

Супер спорт | пред 6 месеци

Иако се претпоставуваше дека Златан Ибрахимовиќ ќе го напушти Манчестер Јунајтед после повредата, тоа не се случи. Златан се повреди во мечот против Андарлехт во 1/2 од ЛЕ, му предвидуваа дури и крај на...

Ибра најави враќање на терените  Целиот свет ќе дознае за тоа

Ибра најави враќање на терените: Целиот свет ќе дознае за тоа

Спортски | пред 6 месеци

Напаѓачот на Манчестер Јунајтед, Златан Ибрахимовиќ откри дека одлично се опоравува од повредата и наскоро ќе се врати на терените. Ибра во свој стил го најави враќањето на терените, па изјави дека „целиот...

Ибрахимовиќ во свој стил  Кога ќе се вратам на фудбалот  целиот свет ќе дознае

Ибрахимовиќ во свој стил: Кога ќе се вратам на фудбалот, целиот свет ќе дознае

Гол | пред 6 месеци

Повредата на коленото е минато според зборовите на Златан Ибрахимовиќ, кој полека го најавува кам-бекот на фудбалските терени. Неговиот Манчестер Јунајтед по подолго време ќе игра во Лигата на шампионите...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност