Вардар   Зенит  најава и анализа  нека продолжи серијата домашни победи

Вардар – Зенит: најава и анализа, нека продолжи серијата домашни победи

Таратур | пред 6 месеци

Вардар не можеше да посака потешко деби во групната фаза на Лигата на Европа, но Вардар стартува на домашен терен каде досега паднаа три фаворити, па зошто во Скопје да не падне и руски Зенит. Историјата...

Вардар   Зенит  најава и анализа  нека продолжи серијата домашни победи

Вардар – Зенит: најава и анализа, нека продолжи серијата домашни победи

Спортски | пред 6 месеци

Вардар не можеше да посака потешко деби во групната фаза на Лигата на Европа, но Вардар стартува на домашен терен каде досега паднаа три фаворити, па зошто во Скопје да не падне и руски Зенит. Историјата...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност