Новата ѕвезда е родена и се вика Слоун

Новата ѕвезда е родена и се вика Слоун

Спортски | пред 6 месеци

Освојувачката на US Open (конечно) го сврте медиумското внимание врз себе. До пред два-три дена ретко кој знаеше која е всушност Слоун Стивенс . А кога младата и симпатична Американка го освои престижниот...

Како реагираше Стивенс на чекот за 3 7 милиони долари за победата на УС Опен

Како реагираше Стивенс на чекот за 3,7 милиони долари за победата на УС Опен?

Кајгана | пред 6 месеци

На почетокот на минатиот месец беше 957. тенисерка во светот, а синоќа го освои УС Опен. Слоун Стивенс во финалето ја совлада пријателката Медисон Киз (6:4, 6:0) и го заокружи сензационалното враќање на...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност