Тотенхем има  БИСЕР    Менаџерско  ЕЛ КЛАСИКО  за ѕвездата на  Петлите

Тотенхем има „БИСЕР“ – Менаџерско „ЕЛ КЛАСИКО“ за ѕвездата на „Петлите“!

Спортски | пред 6 месеци

Двата фудбалски агенти со најголемо влијание, Жорге Мендеш и Мино Раиола ги вкрстуваат „копјата“ за фудбалерот на Тотенхем… Доколку се одржуваше менаџерско „Ел Класико“ тоа сигурно би бил дуелот помеѓу...

Мендеш и Рајола во битка за ѕвезда на Тотенхем

Мендеш и Рајола во битка за ѕвезда на Тотенхем

24 фудбал | пред 6 месеци

Двајцата супер агенти, Жорж Мендеш и Мино Рајола се во битка за потписот на еден од најголемите таленти во Тотенхем кој не би требало долго да се задржи во Лондон. Поради суспензија, Деле Али не беше дел...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност