Реакцијата на Стивенс  Чекот од неколку милиони долари и го смени изразот на лицето

Реакцијата на Стивенс: Чекот од неколку милиони долари и го смени изразот на лицето

Дерби | пред 6 месеци

Американката Слоун Стивен е новата грен слем шампионка на Ју-Ес Опен, откако вечерва во големото финале ја победи сонародничката Медисон Киз со 2-0 во сетови. Финалниот меч траеше само еден час, а за време...

Реакцијата на Стивенс  Чекот од неколку милиони долари и ја смени фацата

Реакцијата на Стивенс: Чекот од неколку милиони долари и ја смени фацата

Дерби | пред 6 месеци

Американката Слоун Стивен е новата грен слем шампионка на Ју-Ес Опен, откако вечерва во големото финале ја победи сонародничката Медисон Киз со 2-0 во сетови. Финалниот меч траеше само еден час, а за време...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност