За неверување  Напаѓачот на Порто ја славеше победата на Бешикташ во противничката соблекувална

За неверување: Напаѓачот на Порто ја славеше победата на Бешикташ во противничката соблекувална!

Точка | пред 6 месеци

Порто доживеа шок на домашен терен и загуби од турскиот гигант Бешикташ на домашниот „Драгао“, но покрај поразот од 1:3, фановите на португалскиот вицешампион имаа причина за големо незадоволство и поради...

За неверување  Напаѓачот на Порто ја славеше победата на Бешикташ во противничката соблекувална

За неверување: Напаѓачот на Порто ја славеше победата на Бешикташ во противничката соблекувална!

Дерби | пред 6 месеци

Порто доживеа шок на домашен терен и загуби од турскиот гигант Бешикташ на домашниот „Драгао“, но покрај поразот од 1:3, фановите на португалскиот вицешампион имаа причина за големо незадоволство и поради...

Порто загуби  а Абубакар лудо славеше во соблекувалната на противникот

Порто загуби, а Абубакар лудо славеше во соблекувалната на противникот!

Гол | пред 6 месеци

Екипата на Бешикташ го направи најголемото изненадување во вчерашните натпревари на Лигата на шампионите, откако во Португалија извојува сигурна победа над Порто од 3-1. Дефинитивно навивачите на португалскиот...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност