Среда во вино боја

Среда во вино боја

Fashionel | пред 5 месеци

Средина на работната недела е, а денешната комбинација е во т.н. вино нијанса. Одбравме токму такво кратко здолниште на преклоп, идеално за повеќе пригоди. Го комбинираме со пастелно сина кошула со принт...

Понеделник на контрасти

Понеделник на контрасти

Fashionel | пред 6 месеци

Оваа работна недела ја започнуваме со една весела и впечатлива комбинација. За денеска нашата предлог-комбинација се состои од портокалов фустан што ја следи линијата на телото и е со долги ракави. Го...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност