Се свршија  па се разделија Лозано и Савка  Кој даде оставка

Се свршија, па се разделија Лозано и Савка: Кој даде оставка?!

Вистина | пред една недела

Поп пејачот Влатко Лозаноски – Лозано и моделот Савка Грачанин ја раскинаа свршувачка, пишува Фокус. Убавата валандовчанка, со која популарниот пејач беше девет години во врска, уште пред неколку месеци...

Наместо свадба  Лозано раскина со Савка

Наместо свадба, Лозано раскина со Савка

Reporter.mk | пред една недела

Влатко Лозановски и неговата девојка Савка, ја раскинале долгогодишната врска. Се зборува дека Савка, со која популарниот пејач беше девет години во врска, пред извесно време се отселила од станот во Скопје,...

Лозано и Савка ја раскинаа веридбата

Лозано и Савка ја раскинаа веридбата

Курир | пред една недела

Убавата валандовчанка, со која популарниот пејач беше девет години во врска, уште пред неколку месеци се отселила од станот во Скопје, каде живееја заедно изминативе години. Негови блиски пријатели велат...

По девет години љубов  се разделија пејачот и манекенката

По девет години љубов, се разделија пејачот и манекенката

Прес 24 | пред една недела

Поп пејачот Влатко Лозаноски – Лозано, и моделот Савка Грачанин ја раскинаа свршувачката. Убавата валандовчанка, со која популарниот пејач беше девет години во врска, уште пред неколку месеци се отселила...

Лозано и Савка ја раскинаа свршувачката   По девет години љубов  се разделија пејачот и манекенката

Лозано и Савка ја раскинаа свршувачката: По девет години љубов, се разделија пејачот и манекенката!

Фокус | пред една недела

Поп пејачот и Евровизиски претставник на Македонија во 2013 година, Влатко Лозаноски – Лозано, и моделот Савка Грачанин ја раскинаа свршувачката. Убавата валандовчанка, со која популарниот пејач беше девет...

Лозано ја прекина долгогодишната врска

Лозано ја прекина долгогодишната врска

Пулс 24 | пред една недела

Поп пејачот Влатко Лозаноски – Лозано и моделот Савка Грачанин ја раскинаа веридбата. Убавата валандовчанка, со која популарниот пејач беше девет години во врска, уште пред неколку месеци се отселила од...

 Сродните души  ја раскинаа свршувачката  Лозано не е повеќе со Савка

„Сродните души“ ја раскинаа свршувачката, Лозано не е повеќе со Савка

Република | пред една недела

Поп пејачот Влатко Лозаноски – Лозано, и моделот Савка Грачанин ја раскинаа свршувачката. Убавата валандовчанка, со која популарниот пејач беше девет години во врска, уште пред неколку месеци се отселила...

Лозано и Савка не се повеќе заедно   Ја раскинаа свршувачката

Лозано и Савка не се повеќе заедно – Ја раскинаа свршувачката

Скопје24 | пред една недела

Поп пејачот Влатко Лозаноски – Лозано, и моделот Савка Грачанин ја раскинаа свршувачката. Убавата валандовчанка, со која популарниот пејач беше девет години во врска, уште пред неколку месеци се отселила...

Лозано и Савка ја раскинаа свршувачката

Лозано и Савка ја раскинаа свршувачката

Вечер | пред една недела

После 9 години врска, Влатко Лозановски и манекенката Савка Грачанин ја раскинаа свршувачката. После 9 години врска, Влатко Лозановски и манекенката Савка Грачанин ја раскинаа свршувачката. Савка веќе...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2017 · Приватност