Вака изгледа атрактивната македонска фолкерка без грам шминка

Вака изгледа атрактивната македонска фолкерка без грам шминка

Прес 24 | пред 6 месеци

Фолкерката Сања Гроздановска иако е во поодмината бременост сеуште неуморно работи. Таа објави фотографија на која е без грам шминка.

Ја препознавате ли  Фолкерката Сани без шминка  во сосема природно издание

Ја препознавате ли? Фолкерката Сани без шминка, во сосема природно издание!

Вистина | пред 6 месеци

Фолкерката Сања Гроздановска иако е во поодмината бременост сеуште неуморно работи. После работното лето, таа со сопругот и нејзината ќерка заминаа на одмор во Турција, а сега пак им се врати на работните...

Македонската фолк пејачка објави фотографија без грам шминка

Македонската фолк пејачка објави фотографија без грам шминка

Прес 24 | пред 6 месеци

Фолк-пејачката Сани Гроздановска, која се омажи неодамна и го очекува своето прво дете, забрзано се подготвува за фестивалот „Валандово фест“. Иако е во поодмината фаза од бременоста, тоа не ја спречува...

Фолк пејачка Сани без грам шминка

Фолк-пејачка Сани без грам шминка

Reporter.mk | пред 6 месеци

Фолк-пејачката Сани Гроздановска, која се омажи неодамна и го очекува своето прво дете, забрзано се подготвува за фестивалот „Валандово фест“. Иако е во поодмината фаза од бременоста, тоа не ја спречува...

Нема да ја познаете  Македонската фолкерка без грам шминка

Нема да ја познаете: Македонската фолкерка без грам шминка

Хит Портал | пред 6 месеци

Македонската фолкерка, Сани Гроздановска се подготвува за претстојниот „Валандово Фест“ каде ќе се претстави со нова песна.Пејачката иако е во поодмината бременост, таа не застанува со темпото на работа,...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност