Дали овој стајлинг на Ким Кардашијан е за на црвениот тепих

Дали овој стајлинг на Ким Кардашијан е за на црвениот тепих

За забава | пред 6 месеци

Старлетата Ким Кардашијан повторно ја подели публиката. Освен што на модната недела во Њу Јорк ја покажа платинската коса, овој пат се одлучи за доста смел стајлинг. Нејзините проѕирни хеланки ги засени...

Сме ја виделе во секакви изданија но овoјпат Ким ги мина сите граници

Сме ја виделе во секакви изданија, но овoјпат Ким ги мина сите граници!

Сител | пред 6 месеци

Ким Кардашијан често експериментира кога е во прашање модата, а нејзиното појавување на модната недела во Њујорк, многумина ги остави без зборови. Ким се појавила целата во црно, на себе носела кожна топ...

Ким Кардашијан во центарот на вниманието Во целост го смени имиџот

Ким Кардашијан во центарот на вниманието: Во целост го смени имиџот

Попара | пред 6 месеци

Ким Кардашијан низ годините експериментираше со стилот, а кога е во прашање нејзината коса најчесто е црнокоса, но платинесто русата коса и е слабост. Ова го потврди и со нејзиното последно појавување...

Ким Кардашијан во Њујорк Стајлинг кој ќе го копирате

Ким Кардашијан во Њујорк: Стајлинг кој ќе го копирате

Хит Портал | пред 6 месеци

Модната недела во Њујорк е местото каде Ким Кардашијан ги поминува своите денови.Секојдневно ја гледаме на модните ревии, а за нејзиниот стајлинг постојано се коментира. Откако направи модна катастрофа...

Каков кикс Сме ја виделе во секакви изданија но ова од Ким е премногу

Каков кикс! Сме ја виделе во секакви изданија, но ова од Ким е премногу!

Вистина | пред 6 месеци

Ким Кардашијан често експериментира кога е во прашање модата, а нејзиното појавување на модната недела во Њујорк, многумина ги остави без зборови. Ким се појавила целата во црно, на себе носела кожна топ...

Ким Кардашијан не сме ја виделе во вакво издание  овојпат претера

Ким Кардашијан не сме ја виделе во вакво издание - овојпат претера

Прес 24 | пред 6 месеци

Ким Кардашијан често експериментира со модата, но нејзиното појавување во Њујорк, остави многумиа без текст. Имено таа се појави облечена во црно. Горниот дел направен од кожа а хеланките кои ги носеше...

Ваква не е ни за до продавница а не пак за модна недела Ким Кардашијан

Ваква не е ни за до продавница, а не, пак, за модна недела: Ким Кардашијан

Убавина и здравје | пред 6 месеци

Американската старлета Ким Кардашијан често експериментира со модата, а нејзиното појавување на Модната недела во Њујорк многумина остави… без зборови! Имено, Ким осамна во црно – на себе носеше црн кожен...

Навистина претера Ким Кардашијан скоро без облека на улица

Навистина претера: Ким Кардашијан скоро без облека на улица

Пулс 24 | пред 6 месеци

Ким Кардашијан често експериментира со модата, но нејзиното појавување во Њујорк, остави многумиа без текст. Имено таа се појави облечена во црно. Горниот дел направен од кожа а хеланките кои ги носеше...

Бизарен стајлинг Ким Кардашијан само по хулахопки на модната недела во Њујорк

Бизарен стајлинг: Ким Кардашијан само по хулахопки на модната недела во Њујорк

Хит Портал | пред 6 месеци

Ким Кардашијан е една од главните ѕвезди на модната недела во Њујорк, каде сите ги изненади со платинесто русата коса.Но, изненадувањата не застанаа тука. Старлетата се појави во неколку провокативни изданија,...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност