Лари Кинг се бори со рак на белите дробови

Лари Кинг се бори со рак на белите дробови

Локално | пред 6 месеци

Познатиот американски ТВ презентер Лари Кинг раскажа во интервју за весникот US Weekly за својата борба со ракот. Лекарите му откриле рана форма на рак на белите дробови, откако му направиле рентген истражување....

Лари Кинг призна за својата тајна борба против ракот

Лари Кинг призна за својата тајна борба против ракот

Локално | пред 6 месеци

Иконата во телевизиската новинарство Лари Кинг призна дека имал рак. Легендарниот телевизиски презентер Лари Кинг откри дека се опоравува откако неодамна се подлегнал тајно на спасувачка операција за лекување...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност