Најубавите чанти од модните недели за пролет лето 2018

Најубавите чанти од модните недели за пролет/лето 2018

Црно бело | пред 5 месеци

Од Викторија Бекам до Келвин Клајн, најпознатите светски дизајнери понудија по нешто за сечиј вкус. Модните недели во Лондон, Милано и Париз ни понудија огромна креативна палета на чанти. Од мали плик...

Викторија Бекам  7 стилски идеи на познатата модна дизајнерка за претстојната сезона

Викторија Бекам: 7 стилски идеи на познатата модна дизајнерка за претстојната сезона!

Македонија Денес | пред 5 месеци

Почетокот на септември е резервиран за одржување на модната недела во Њујорк, а во овој период во американската метропола традиционално престојува Викторија Бекам, која токму таму ги покажува своите колекции....

Шик пар  Викторија и Дејвид Бекам на вечера во Њујорк

Шик пар: Викторија и Дејвид Бекам на вечера во Њујорк

Exclusive | пред 5 месеци

Викторија Бекам ја презентираше својата најнова модна колекција со ревија во Њујорк. 43-годишната дизајнерка прослави за успешното модно шоу со вечера со саканиот. Викторија и Дејвид беа фотографирани...

Шик пар  Викторија и Дејвид Бекам на вечера во Њујорк

Шик пар: Викторија и Дејвид Бекам на вечера во Њујорк

Фемина | пред 5 месеци

Викторија Бекам ја презентираше својата најнова модна колекција со ревија во Њујорк. 43-годишната дизајнерка прослави за успешното модно шоу со вечера со саканиот. Викторија и Дејвид беа фотографирани...

Силна женственост  Викторија Бекам пролет   лето 2018

Силна женственост: Викторија Бекам пролет / лето 2018!

Divian Arts | пред 6 месеци

Викторија Бекам ja покажа во Њујорк колекција пролет / лето 2018 година. Колекцијата за пролетната сезона е многу лесна и женствена. Белите кошули беа претставени рамо до рамо со тесни здолништа во пастелни...

Викторија Бекам креираше женствена колекција во пастелен колорит

Викторија Бекам креираше женствена колекција во пастелен колорит

Fashionel | пред 6 месеци

Една од најочекуваните ревии на Модната недела во Њујорк, што од сезона во сезона привлекува сè поголемо внимание, е онаа на омилената Викторија Бекам. Таа очигледно ја пронајде својата формула како да...

Бруклин и Дејвид Бекам во првите редови на модната ревија на Викторија

Бруклин и Дејвид Бекам во првите редови на модната ревија на Викторија

Ladybook | пред 6 месеци

Во недела наутро се одржа њујоршката модна ревија, каде Викторија Бекам дебитираше со својата пролет/лето 2018 колекција. Во првите редови од публиката се наоѓаа нејзиниот сопруг и син од кого таа доби...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност