Од утре започнува продажбата на билетите за СП во Русија  најевтината 87  а најскапата 917 евра

Од утре започнува продажбата на билетите за СП во Русија, најевтината 87, а најскапата 917 евра!

Гол | пред 5 месеци

Иако досега се познати само пет патници на Светското првенство кое идната година ќе се одржи во Русија, Светската фудбалска федерација (ФИФА) од утре ќе започне со продавање на билетите за овој собир....

ФИФА започна со продажба на влезниците за СП Русија 2018

ФИФА започна со продажба на влезниците за СП Русија 2018

Алсат-М | пред 5 месеци

Од денеска ФИФА почна со продажба на влезниците за СП Русија 2018. Во зависност од позицијата на стадионите каде ќе се одржуваа натпреварите цената ќе се движи од 88 до 917 евра. За руските навивачи обезбедени...

Билетите за Мундијалот во Русија од 80 до 1000 евра

Билетите за Мундијалот во Русија од 80 до 1000 евра

Курир | пред 5 месеци

Во зависност од атрактивноста местоположбата на стадионите и фазата на натпреварувањето, цената на билетите ќе се движи од 88 до 917 евра. За руските државјани ќе бидат обезбедени посебни влезници кои...

Билетите за Мундијалот во Русија од 80 до 1000 евра

Билетите за Мундијалот во Русија од 80 до 1000 евра

Прес 24 | пред 5 месеци

Светската фудбалска асоцијација (ФИФА) денес на пладне преку својата веб страница ќе ја почне продажбата и резервацијата на влезниците за Мундијалот 2018 што ќе се игра во Русија. Во зависност од атрактивноста...

Еве колку ќе чинат билетите за Мундијалот во Русија

Еве колку ќе чинат билетите за Мундијалот во Русија

Се за спорт | пред 5 месеци

Светската фудбалска асоцијација (ФИФА) денес на пладне преку својата веб страница ќе ја почне продажбата и резервацијата на влезниците за Мундијалот 2018 што ќе се игра во Русија. Во зависност од атрактивноста...

Билетите за Мундијалот во Русија од 87 до 917 евра

Билетите за Мундијалот во Русија од 87 до 917 евра

Спорт М | пред 5 месеци

Светската фудбалска асоцијација (ФИФА) денес на пладне преку својата веб страница ќе ја почне продажбата и резервацијата на влезниците за Мундијалот 2018 што ќе се игра во Русија. Во зависност од атрактивноста...

Билетите за Мундијалот по цена од 88 до 917 евра

Билетите за Мундијалот по цена од 88 до 917 евра

Макфакс | пред 5 месеци

Наредното лето ќе се одржи 21.Светско првенство во фудбал, а иако досега се познати само шест учесници, веќе од утре ќе стартува продажбата на билетите. Продажбата на билети ќе почне на 14 септември во...

ФИФА ги објави цените на картите за СП 2018

ФИФА ги објави цените на картите за СП 2018

Кајгана | пред 5 месеци

Светската куќа на фудбалот (ФИФА) денеска излезе со официјалниот ценовник за картите за претстојното Светско Првенство кое ќе се одржи наредното лето во Русија. Продажбата ќе се одвива во две фази, а првата...

Стартува продажбата на билетите за Мундијалот во Русија

Стартува продажбата на билетите за Мундијалот во Русија

Денар | пред 5 месеци

Наредното лето ќе се одржи 21.Светско првенство во фудбал, а иако досега се познати само шест учесници, веќе од утре ќе стартува продажбата на билетите. Продажбата на билети ќе почне на 14 септември во...

Билетите за Мундијалот по цена од 88 до 917 евра

Билетите за Мундијалот по цена од 88 до 917 евра

Точка | пред 5 месеци

Наредното лето ќе се одржи 21.Светско првенство во фудбал, а иако досега се познати само шест учесници, веќе од утре ќе стартува продажбата на билетите. Продажбата на билети ќе почне на 14 септември во...

Пуштени во продажба билетите за СП во Русија   еве ја цената

Пуштени во продажба билетите за СП во Русија – еве ја цената!

Спортски | пред 5 месеци

Светската фудбалска асоцијација (ФИФА) денес на пладне преку својата веб страница ќе ја почне продажбата и резервацијата на влезниците за Мундијалот 2018 што ќе се игра во Русија. Продажбата на билети...

Пуштени во продажба билетите за СП во Русија   еве ја цената

Пуштени во продажба билетите за СП во Русија – еве ја цената!

Таратур | пред 5 месеци

Светската фудбалска асоцијација (ФИФА) денес на пладне преку својата веб страница ќе ја почне продажбата и резервацијата на влезниците за Мундијалот 2018 што ќе се игра во Русија. Продажбата на билети...

Билетите за Мундијалот во Русија од 87 до 917 евра

Билетите за Мундијалот во Русија од 87 до 917 евра

A1on | пред 5 месеци

Светската фудбалска асоцијација (ФИФА) денес на пладне преку својата веб страница ќе ја почне продажбата и резервацијата на влезниците за Мундијалот 2018 што ќе се игра во Русија. Во зависност од атрактивноста...

Билетите за Мундијалот во Русија од 87 до 917 евра

Билетите за Мундијалот во Русија од 87 до 917 евра

Канал 5 | пред 5 месеци

Во зависност од атрактивноста местоположбата на стадионите и фазата на натпреварувањето, цената на билетите ќе се движи од 88 до 917 евра. За руските државјани ќе бидат обезбедени посебни влезници кои...

Првите билети за мундијалот во Русија на продажба од утре

Првите билети за мундијалот во Русија на продажба од утре

Екипа | пред 5 месеци

Се загрева атмосферата за Светското фудбалско првенство во Русија, кое е на програмата следната година. Од утре почнува првата фаза од продажбата на билети за мундијалот. Сите оние кои сакаат да купат...

Билетите за Мундијалот во Русија од 87 до 917 евра

Билетите за Мундијалот во Русија од 87 до 917 евра

+Инфо | пред 5 месеци

Светската фудбалска асоцијација (ФИФА) денес на пладне преку својата веб страница ќе ја почне продажбата и резервацијата на влезниците за Мундијалот 2018 што ќе се игра во Русија. Во зависност од атрактивноста...

Билетите за Мундијалот во Русија од 87 до 917 евра

Билетите за Мундијалот во Русија од 87 до 917 евра

ТВ Нова | пред 5 месеци

Светската фудбалска асоцијација (ФИФА) денес на пладне преку својата веб страница ќе ја почне продажбата и резервацијата на влезниците за Мундијалот 2018 што ќе се игра во Русија. Во зависност од атрактивноста...

Три фази до билет за СП 2018  Русите воведуваат навивачка лична карта

Три фази до билет за СП 2018: Русите воведуваат навивачка лична карта

Нова ТВ | пред 5 месеци

Фото: fifa.com Навивачка лична карта за сите гледачи на Светското фудбалско првенство во 2018 година. Службениот документ што ќе биде задолжителен за секој сопственик на мундијалски билет се воведува на...

Билетите за Мундијалот во Русија од 87 до 917 евра

Билетите за Мундијалот во Русија од 87 до 917 евра

Слободна Македонија | пред 5 месеци

Светската фудбалска асоцијација (ФИФА) денес на пладне преку својата веб страница ќе ја почне продажбата и резервацијата на влезниците за Мундијалот 2018 што ќе се игра во Русија. Во зависност од атрактивноста...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност