Голема измама  Фотографиите на познатите убавици без шминка се лага

Голема измама: Фотографиите на познатите убавици без шминка се лага?

Точка | пред 6 месеци

Споменатиот тренд во теорија звучи одлично, но во пракса нештата се потполно поинакви. Што е најлошо од се', многу познати дами буквално ја подметнуваат својата наводно природна убавина, а којашто пак...

Николина Пишек се соблече на 41 година и го покажа телото без Фотошоп корекции

Николина Пишек се соблече на 41 година и го покажа телото без Фотошоп корекции!

Бркај работа | пред 6 месеци

Николина Пишек која неодамна наполни 41. година со својата најнова фотографија на Instagram покажа дека е задоволна со своето тело. Таа на споменатата социјална мрежа објави фотографија во костим за капење,...

Познати холивудски дами кои сами си изградиле бизнис царство

Познати холивудски дами кои сами си изградиле бизнис царство

Црно бело | пред 6 месеци

Жени, сопруги, дами и работници. Тие се најпознатите дами на Холивуд, а нивниот талент не е само глумата. Заради нивните бизниси на страна, овие холивудски дами ја носат титулата на успешни деловни жени....

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност