Серена Вилијамс ја покажа ќерката  Имавме компликации првите шест дена

Серена Вилијамс ја покажа ќерката: Имавме компликации првите шест дена

Кајгана | пред 5 месеци

Тениската ѕвезда Серена Вилијамс утрово објави фотографии и долго видео од новородената ќерка, како и видео за нејзината бременост. Meet Alexis Olympia Ohanian Jr. You have to check out link in bio for...

 Имавме многу компликации   Серена Вилијамс

„Имавме многу компликации“: Серена Вилијамс ...

Фемина | пред 5 месеци

Серена Вилијам и Алексис Оханијан пред една недела станаа родители на девојче. 35-годишната тенисерка сподели слатка фотографија со новородената ќеркичка и видео снимено по нивното заминување од болница....

Серена Вилијамс ја сподели првата фотка од ќеркичката

Серена Вилијамс ја сподели првата фотка од ќеркичката

Црно бело | пред 5 месеци

Серена Вилијамс на Инстаграм сподели фотка заедно со името кое го одбрале за девојчето. Запознајте ја Алексис Олимпија Оханиан Џуниор! Meet Alexis Olympia Ohanian Jr. You have to check out link in bio...

Серена првпат ја покажа својата ќерка

Серена првпат ја покажа својата ќерка

Sportmedia | пред 5 месеци

Две недели по раѓањето, Серена Вилијамс и нејзиниот партнер Алексис Оханијан во средата првпат ја покажаа фотографијата и го кажаа името на својата ќерка Преку Инстаграм, Серена објави фотографија и видео...

Николина Пишек се соблече на 41 година и го покажа телото без Фотошоп корекции

Николина Пишек се соблече на 41 година и го покажа телото без Фотошоп корекции!

Бркај работа | пред 5 месеци

Николина Пишек која неодамна наполни 41. година со својата најнова фотографија на Instagram покажа дека е задоволна со своето тело. Таа на споменатата социјална мрежа објави фотографија во костим за капење,...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност