Годините ги носи  во џеб   52 лета за оваа убавица се мачкина кашлица

Годините ги носи „во џеб“: 52 лета за оваа убавица се мачкина кашлица

Таратур | пред 5 месеци

Англиската актерка и модел, Елизабет Харли (52), ужива да им покажува на луѓето дека и на 50 може да изгледа супер секси во бикини. Неодамна некои од нејзините фанови ја критикуваа дека треба да држи до...

Најмладите милијардерки се од Норвешка  На што ги трошат парите сестрите Андерсен

Најмладите милијардерки се од Норвешка: На што ги трошат парите сестрите Андерсен?

Црно бело | пред 5 месеци

Александра (21) и Катарина (22) ги заземаат првите две места на листата на најбогати милијардери под 27 години. За поголемиот број на луѓе, животот во дваесеттите години е постојано балансирање помеѓу...

Дафне Џој баш одбегава да носи долна облека

Дафне Џој баш одбегава да носи долна облека

За забава | пред 5 месеци

Актерката и убавица, модел и жена која е позната по раѓањето на нејзиниот син од врската со 50Cent, Дафне Џој се појавува јавно во облека без градник. It's absolutely possible for you to have literally...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност