ВМРО ДПМНЕ ја комплетира листата кандидати за градоначалници Еве кои се новите предлози

ВМРО-ДПМНЕ ја комплетира листата кандидати за градоначалници! Еве кои се новите предлози

Бизнис вести | пред 6 месеци

Интегрален текст од прес конференција за медиуми на Христијан Мицкоски, Генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ „Почитувани, ВМРО-ДПМНЕ е опцијата која подготвува најдобра програмска и најдобра персонална понуда...

Мицкоски ВМРО ДПМНЕ пак го кандидира Коце Трајановски за градоналаник на Скопје

Мицкоски: ВМРО-ДПМНЕ пак го кандидира Коце Трајановски за градоналаник на Скопје

МКД | пред 6 месеци

Актуелниот градоначалник на Скопје, Коце Трајановски, е кандидат на ВМРО-ДПМНЕ за уште еден мандат на функцијата, соопшти генералниот секретар на партијата, Христијан Мицкоски. „Неговите успеси и работа...

ВМРО ДПМНЕ во Скопје и во Гази Баба ќе ги кандидира Коце Трајановски и Тони Трајковски

ВМРО-ДПМНЕ во Скопје и во Гази Баба ќе ги кандидира Коце Трајановски и Тони Трајковски

Локално | пред 6 месеци

ВМРО-ДПМНЕ најверојатно ќе ги кандидира актуелните градоначалници на Скопје и на општина Гази Баба, Коце Трајановски и Тони Трајковски, за свои кандидати за првите места во главниот град и во општината...

Мицкоски ВМРО ДПМНЕ има најдобра понуда за претстојните локални избори

Мицкоски: ВМРО-ДПМНЕ има најдобра понуда за претстојните локални избори

ТВ Нова | пред 6 месеци

ВМРО-ДПМНЕ е опцијата која подготвува најдобра програмска и најдобра персонална понуда за кандидати за градоначалници и советници за претстојните локални избори. Тоа е гаранција за успех и нова убедлива...

Мицкоски објави дел од кандидатите и програмата на ВМРО ДПМНЕ за локалните избори

Мицкоски објави дел од кандидатите и програмата на ВМРО-ДПМНЕ за локалните избори

Канал 5 | пред 6 месеци

Тоа е резултат на нашиот долгогодишен принцип за заеднички пристап кон лоцирање и решавање на потребите на граѓаните во единиците на локалната самоуправа. Тоа е белегот на нашата работа. Истовремено граѓаните...

Коце Трајановски со амбиција за вечен градоначалник

Коце Трајановски со амбиција за вечен градоначалник

Фактор | пред 6 месеци

ВМРО-ДПМНЕ и официјално му ја даде поддршката на актуелниот градоначалник на Скопје Коце Трајановски за нов трет мандат по ред. Трајановски повеќе од деценија е во локалната власт бидејќи претходно беше...

Мицкоски ВМРО ДПМНЕ подготвува најдобра програмска и најдобра персонална понуда за кандидати за градоначалници

Мицкоски: ВМРО-ДПМНЕ подготвува најдобра програмска и најдобра персонална понуда за кандидати за градоначалници

A1on | пред 6 месеци

„ВМРО-ДПМНЕ е опцијата која подготвува најдобра програмска и најдобра персонална понуда за кандидати за градоначалници и советници за претстојните локални избори. Тоа е гаранција за успех и нова убедлива...

КОЦЕ ПО ТРЕТ МАНДАТ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК НА СКОПЈЕ

КОЦЕ ПО ТРЕТ МАНДАТ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК НА СКОПЈЕ

Сакам Да Кажам | пред 6 месеци

Коце Трајановски ќе биде кандидат на ВМРО-ДПМНЕ за градоначалник на Град Скопје. Актуелниот градоначалник Трајановски на претстојните локални избори ќе го бара третиот мандат од граѓаните. Генералниот...

ВМРО ДПМНЕ објави уште четворица кандидати за градоначалници Трајановски и официјално за Скопје

ВМРО-ДПМНЕ објави уште четворица кандидати за градоначалници, Трајановски и официјално за Скопје

Скопје Инфо | пред 6 месеци

ВМРО-ДПМНЕ денеска на прес-конференција објави уште четворица кандидати за градоначалници на престојните локални избори. Генералниот секретар на партијата, Христијан Мицкоски истакна дека ВМРО-ДПМНЕ ја...

ВМРО ДПМНЕ објави уште четворица кандидати за градоначалници Трајановски и официјално за Скопје

ВМРО-ДПМНЕ објави уште четворица кандидати за градоначалници, Трајановски и официјално за Скопје

Курир | пред 6 месеци

ВМРО-ДПМНЕ денеска на прес-конференција објави уште четворица кандидати за градоначалници на престојните локални избори. Генералниот секретар на партијата, Христијан Мицкоски денеска изјави дека Коце Трајановски...

ВМРО ДПМНЕ објави уште четворица кандидати за градоначалници Трајановски и официјално за Скопје

ВМРО-ДПМНЕ објави уште четворица кандидати за градоначалници, Трајановски и официјално за Скопје

Вистина | пред 6 месеци

ВМРО-ДПМНЕ денеска на прес-конференција објави уште четворица кандидати за градоначалници на престојните локални избори. Генералниот секретар на партијата, Христијан Мицкоски истакна дека ВМРО-ДПМНЕ ја...

Мицкоски Коце Трајановски официјален кандидат за Скопје од ДПМНЕ Трајковски за Гази Баба Клопчевски за Дебар

Мицкоски: Коце Трајановски официјален кандидат за Скопје од ДПМНЕ, Трајковски за Гази Баба, Клопчевски за Дебар

Фокус | пред 6 месеци

Опозициската ВМРО-ДПМНЕ денеска на прес-конференција објави уште четворица кандидати за градоначалници на престојните локални избори, што ќе се одржат на 15 октомври, годинава. Генералниот секретар на...

ВМРО ДПМНЕ објави уште четворица кандидати за градоначалници Трајановски и официјално за Скопје

ВМРО-ДПМНЕ објави уште четворица кандидати за градоначалници, Трајановски и официјално за Скопје

Прес 24 | пред 6 месеци

ВМРО-ДПМНЕ денеска на прес-конференција објави уште четворица кандидати за градоначалници на престојните локални избори. Генералниот секретар на партијата, Христијан Мицкоски денеска изјави дека Коце Трајановски...

ВМРО-ДПМНЕ објави уште четворица кандидати за градоначалници, Трајановски и официјално за Скопје

Денешен | пред 6 месеци

ВМРО-ДПМНЕ денеска на прес-конференција објави уште четворица кандидати за градоначалници на престојните локални избори. Генералниот секретар на партијата, Христијан Мицкоски денеска изјави дека Коце Трајановски...

Мицкоски Коце Трајановски поворно во трка за градоначалник на Скопје

Мицкоски: Коце Трајановски поворно во трка за градоначалник на Скопје

ТВ 21 | пред 6 месеци

Актуелниот градоначалник на Скопје, Коце Трајановски, е кандидат на ВМРО-ДПМНЕ за уште еден мандат на функцијата, соопшти генералниот секретар на партијата, Христијан Мицкоски. „Неговите успеси и работа...

Коце Трајановски по трет пат кандидат на ВМРО ДПМНЕ за Скопје

Коце Трајановски по трет пат кандидат на ВМРО-ДПМНЕ за Скопје

Сител | пред 6 месеци

Embedded video for Коце Трајановски по трет пат кандидат на ВМРО-ДПМНЕ за Скопје ВМРО-ДПМНЕ е опцијата која подготвува најдобра програмска и најдобра персонална понуда за кандидати за градоначалници и...

Коце Трајановски и официјално кандидат за градоначалник на Скопје

Коце Трајановски и официјално кандидат за градоначалник на Скопје

Република | пред 6 месеци

ВМРО-ДПМНЕ денеска на прес-конференција објави уште четворица кандидати за градоначалници на престојните локални избори. Генералниот секретар на партијата, Христијан Мицкоски денеска изјави дека Коце Трајановски...

ВМРО ДПМНЕ објави уште четири кандидати Трајановски повторно за Скопје Трајковски за Гази Баба

ВМРО-ДПМНЕ објави уште четири кандидати: Трајановски повторно за Скопје, Трајковски за Гази Баба

Република | пред 6 месеци

ВМРО-ДПМНЕ денеска на прес-конференција објави уште четворица кандидати за градоначалници на престојните локални избори. Генералниот секретар на партијата, Христијан Мицкоски на прес-конференција соопшти...

Кои се кандидатите за градоначалници од ВМРО ДПМНЕ за Скопје Гази Баба Дебар и Росоман

Кои се кандидатите за градоначалници од ВМРО ДПМНЕ за Скопје, Гази Баба, Дебар и Росоман

еМАГАЗИН | пред 6 месеци

За Град Скопје, кандидат на ВМРО-ДПМНЕ за градонач.алник за престојните локални избори е Коце Трајановски , актуелен градоначалник. За општина Росоман, кандидат е актуелниот градоначалник Стојанче Лазов...

ВМРО ДПМНЕ објави уште четворица кандидати за градоначалници Трајановски и официјално за Скопје

ВМРО-ДПМНЕ објави уште четворица кандидати за градоначалници, Трајановски и официјално за Скопје

Слободна Македонија | пред 6 месеци

ВМРО-ДПМНЕ денеска на прес-конференција објави уште тројца кандидати за градоначалници на престојните локални избори. Генералниот секретар на партијата, Христијан Мицкоски денеска изјави дека Коце Трајановски...

Имотниот лист на Коце Трајановски  колку пари на сметка има градоначалникот на Скопје

Имотниот лист на Коце Трајановски - колку пари на сметка има градоначалникот на Скопје?

За Се | пред 6 месеци

На имотниот лист на Коце Трајановски, градоначалникот на Скопје ќе се бори за уште еден мандат на локалните избори во Октомври, речиси се е стекнато по основ на нследство. Освен стан во вредност од 40.000...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност