Како да го комбинирате омиленото кожено здолниште оваа есен

Како да го комбинирате омиленото кожено здолниште оваа есен

Fashionel | пред 6 месеци

Модните парчиња изработени од еко-кожа го пронајдоа своето приоритетно место во есенскиот плакар. Независно дали се работи за палто, мантил, панталони или здолништа, овие парчиња се најавуваат меѓу тенденциите...

Есенски парчиња облека кои ви се најпотребни во претстојниот период

Есенски парчиња облека кои ви се најпотребни во претстојниот период

Точка | пред 6 месеци

Со доаѓањето на новата сезона, се појавуваат и нови трендови, но секогаш постојат оние есенцијални парчиња облека кои му се потребни на секој машки гардеробер. Ваквите парчиња облека се одлични за секоја...

10 начини да го комбинирате текас здолништето во текот на оваа есен

10 начини да го комбинирате текас здолништето во текот на оваа есен

Кафе пауза | пред 6 месеци

Тексас здолништето е составен дел од гардероберот на секоја девојка која ја следи модата. Во принцип, секогаш кога ќе кажеме тексас здолниште, поголемиот дел од луѓето најпрво помислуваат дека е во прашање...

Топ 10 модни парчиња за есен  Покажете дека сте дама со стил

Топ 10 модни парчиња за есен: Покажете дека сте дама со стил!

Македонија Денес | пред 6 месеци

По долгото топло лето, знаете дека првиот дожд и сивилото ќе ја донесат есента. Преминот од лето во есен е збунувачко време за секој плакар. Иако е време да ги отфрлиме лесните омилени летни парчиња и...

Кожна сукња  Модерно парче кое ќе го носите на многу начини  галерија

Кожна сукња: Модерно парче кое ќе го носите на многу начини!(галерија)

Македонија Денес | пред 6 месеци

Со години во мода и со задоволство ги носиме јакните и панталоните од вистинска или вештачка кожа, а оваа година планираме да вклучиме уште еден модел од овој материјал во својот плакар. Оваа есенска кожна...

Идеална кошула фустан за есен

Идеална кошула-фустан за есен!

Divian Arts | пред 6 месеци

Кошулите-фустани, никогаш не биле толку популарни и сега е вистинско време да ги облечете… Кошулата-фустан е идеално парче за постудената есенска сезона која ни доаѓа, бидејќи можеме да ја носиме на многу...

НАЈДОБРИОТ МОДЕН ТРЕНД ЗА ОВАА ЕСЕН  Идеална кошула фустан

НАЈДОБРИОТ МОДЕН ТРЕНД ЗА ОВАА ЕСЕН- Идеална кошула-фустан!

Exclusive | пред 6 месеци

Кошулите-фустани, никогаш не биле толку популарни и сега е вистинско време да ги облечете… Кошулата-фустан е идеално парче за постудената есенска сезона која ни доаѓа, бидејќи можеме да ја носиме на многу...

Како да го носите омилениот летен фустан во есен  галерија

Како да го носите омилениот летен фустан во есен?(галерија)

Македонија Денес | пред 6 месеци

Кога ќе заврши летото, не морате веднаш да се поздравите со вашата омилена летна облека. Ние имаме неколку предлози како оваа есен да ги носите вашите омилени летни фустани и да изгледате одлично! Во јуни...

Нови трендови за оваа есен што целосно ќе нѐ освојат

Нови трендови за оваа есен што целосно ќе нѐ освојат

Кафе пауза | пред 6 месеци

Со оглед на тоа дека температурите барем малку опаднаа, иако можеби тоа е привремено, сепак добро е да погледнете што ќе се носи оваа есен, односно на време да се запознаете со новите есенски трендови....

10 парчиња облека заради кои жените нетрпеливо ја чекаат есента

10 парчиња облека заради кои жените нетрпеливо ја чекаат есента

Црно бело | пред 6 месеци

Оваа есен додадете неколку парчиња облека во вашиот гардеробер и оживејте ги вашите комбинации со совети кои ги толкуваат модните дизајнери низ целиот свет. Со само неколку нови парчиња облека можете вашиот...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност