ВМРО ДПМНЕ СДС ќе доживее дебакл и во Гази Баба но и во цела Македонија

ВМРО-ДПМНЕ: СДС ќе доживее дебакл и во Гази Баба, но и во цела Македонија

A1on | пред 6 месеци

„Паниката која владее во СДС од претстојниот пораз на локалните избори ги принудува да излегуваат на прес конференции на кои освен лаги и манипулации, граѓаните не можат да видат и да чујат ама баш ништо....

ВМРО ДПМНЕ Земјиштето кај Скопски саем е во приватна сопственост

ВМРО-ДПМНЕ: Земјиштето кај Скопски саем е во приватна сопственост

Макфакс | пред 6 месеци

Локацијата за која говореше Борче Георгиевски е во приватна сопственост и сопственикот одлучува кога и што ќе гради согласно со законот, реагира ВМРО-ДПМНЕ на изјавата на Борче Георгиевски од СДСМ, кој...

Борче Георгиевски од СДСМ манипулира Гази Баба не е негов приоритет

Борче Георгиевски од СДСМ манипулира, Гази Баба не е негов приоритет

Курир | пред 6 месеци

-Ние не очекуваме ликови од типот на Борче Георгиевски да знаат што зборуваат од областа на урбанизмот и инвестициите, но барем тие што му го подготвиле текстот требало да внимаваат за тој да не се бламира...

ВМРО ДПМНЕ Земјиштето кај Скопски саем е во приватна сопственост

ВМРО-ДПМНЕ: Земјиштето кај Скопски саем е во приватна сопственост

Точка | пред 6 месеци

Локацијата за која говореше Борче Георгиевски е во приватна сопственост и сопственикот одлучува кога и што ќе гради согласно со законот, реагира ВМРО-ДПМНЕ на изјавата на Борче Георгиевски од СДСМ, кој...

ВМРО ДПМНЕ Паниката која владее во СДС од претстојниот пораз ги принудува да манипулираат и лажат

ВМРО-ДПМНЕ: Паниката која владее во СДС од претстојниот пораз ги принудува да манипулираат и лажат

Нетпрес | пред 6 месеци

Паниката која владее во СДС од претстојниот пораз на локалните избори ги принудува да излегуваат на прес-конференции на кои освен лаги и манипулации, граѓаните не можат да видат и да чујат ама баш ништо....

ВМРО ДПМНЕ Паниката која владее во СДС од претстојниот пораз ги принудува да манипулираат и лажат

ВМРО-ДПМНЕ: Паниката која владее во СДС од претстојниот пораз ги принудува да манипулираат и лажат

Курир | пред 6 месеци

-Ние не очекуваме ликови од типот на Борче Георгиевски да знаат што зборуваат од областа на урбанизмот и инвестициите, но барем тие што му го подготвиле текстот требало да внимаваат за тој да не се бламира...

ВМРО ДПМНЕ Паниката која владее во СДС од претстојниот пораз ги принудува да манипулираат и лажат

ВМРО-ДПМНЕ: Паниката која владее во СДС од претстојниот пораз ги принудува да манипулираат и лажат

Вистина | пред 6 месеци

Паниката која владее во СДС од претстојниот пораз на локалните избори ги принудува да излегуваат на прес-конференции на кои освен лаги и манипулации, граѓаните не можат да видат и да чујат ама баш ништо. Неспособноста...

Место проектот Град во град дупка на Гази Баба

Место проектот „Град во град“ дупка на Гази Баба

Макфакс | пред 6 месеци

Борче Георгиевски, претседател на ОО СДСМ Гази Баба, го нарече тотален дебакл спектакуларно најавуваниот проект на општинските власти на Гази Баба за изградба на град во град на едно од најатрактивните...

Георгиевски Проектот Град во град заврши како огромна дупка

Георгиевски: Проектот „Град во град“ заврши како огромна дупка

+Инфо | пред 6 месеци

Спектакуларно најавуваниот проект на општинските власти на Гази Баба за изградба на град во град на едно од најатрактивните земјишта во Скопје, во рамките на Скопски саем заврши како тотален дебакл, констатира...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност