Не ја интересираат злите јазици  Новата фотографија на Наташа ќе ве разнежни

Не ја интересираат злите јазици: Новата фотографија на Наташа ќе ве разнежни

Прес 24 | пред 5 месеци

Наташа Беквалац по само месец дена врска со Лука Лазукиќ дозна дека по втор пат ќе стане мајка. Иако бремена, Наташа често патува, а друштво и прави токму Лука. Пејачката сега објави преубава фотографија,...

Не ја интересираат злите јазици  Новата фотографија на Наташа Беквалац ќе ве остави без текст

Не ја интересираат злите јазици: Новата фотографија на Наташа Беквалац ќе ве остави без текст

Сител | пред 5 месеци

Наташа Беквалац по само месец дена врска со Лука Лазукиќ дозна дека по втор пат ќе стане мајка. Иако бремена, Наташа често патува, а друштво и прави токму Лука. Пејачката сега објави преубава фотографија,...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност