Полицијата во Њујорк не можела ни да сонува дека ќе пронајде вакво нешто во подрумот на една куќа

Полицијата во Њујорк не можела ни да сонува дека ќе пронајде вакво нешто во подрумот на една куќа

Прес 24 | пред 5 месеци

Полицијата во Њујорк не можела ниту да сонува што ќе пронајде во подрумот на една куќа. Имено, во подрумот имало базен полн со ајкули, поточно седум живи и три мртви, морски кучиња во 15 метри долгиот...

Полицијата во Њујорк остана во шок откако во подрумот на една куќа го пронајде ова

Полицијата во Њујорк остана во шок откако во подрумот на една куќа го пронајде ова

Кумановски муабети | пред 5 месеци

Полицијата во Њујорк не можела ниту да сонува што ќе пронајде во подрумот на една куќа. Имено, во подрумот имало базен полн со ајкули, поточно седум живи и три мртви, морски кучиња во 15 метри долгиот...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност