До мојот иден маж  Сакам заедно да ја градиме нашата приказна

До мојот иден маж: Сакам заедно да ја градиме нашата приказна!

Скопје Инфо | пред 5 месеци

Бракот како институција ги става луѓето во кутија. Прстените, свадбените ѕвона, хипотеки, документи. Традициите, законите и навиките. Многумина се плашат дека бракот ќе направи да ја изгубат својата независност...

Како да го натераме да не обожава

Како да го натераме да не обожава ?

Lady | пред 5 месеци

Нудиме неколку тактики кои секоја од вас може да ја спроведе на мажот до неа. Покажи му дека си самостојна Нема ништо поубаво од тоа да покажеш на мажот до тебе дека можеш и сама. Докажи му дека и без...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност