Слика која го полуде светот  Која е мајката  а кои се трите нејзини ќерки

Слика која го полуде светот: Која е мајката, а кои се трите нејзини ќерки?

Прес 24 | пред 6 месеци

Натали Вардел (45) е мајка на три ќерки, а по изгледот никако не се разликува од нив. Одлично изгледа и кога ќе застане покрај ќерките тинејџерки, неможете да најдете разлика. Една од нивните фотографии...

Слика која го полуде светот  Која е мајката  а кои се трите нејзини ќерки

Слика која го полуде светот: Која е мајката, а кои се трите нејзини ќерки?

Сител | пред 6 месеци

Натали Вардел (45) е мајка на три ќерки, а по изгледот никако не се разликува од нив. Одлично изгледа и кога ќе застане покрај ќерките тинејџерки, неможете да најдете разлика. Една од нивните фотографии...

Која е мајка  а кои се ќерки на фотографијата

Која е мајка, а кои се ќерки на фотографијата?!

Вечер | пред 6 месеци

Оваа жена изгледа толку добро за своте години што е невозножно да се разликува од ќерките! Натали Вардел има 45 години и изгледа одлично. Токму заради тоа е тешко да се разликува од нејзините триќерки,...

Фотографија којашто ги излуде сите на друштвените мрежи  Која е тука мајката

Фотографија којашто ги излуде сите на друштвените мрежи: Која е тука мајката?!

Пулс 24 | пред 6 месеци

Натали Вардел има 45 години и изгледа одлично. Толку одлично што тешко може да ја разликувате по годините и од двете нејзини ќерки, Тамика (19) и Џезмин (21). А една нивна заедничка фотографија направи...

Фотографија којашто ги излуде сите на друштвените мрежи  Која е тука мајката

Фотографија којашто ги излуде сите на друштвените мрежи: Која е тука мајката?!

Точка | пред 6 месеци

Натали Вардел има 45 години и изгледа одлично. Толку одлично што тешко може да ја разликувате по годините и од двете нејзини ќерки, Тамика (19) и Џезмин (21). А една нивна заедничка фотографија направи...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност