Хороскоп за четврток  14 09 2017

Хороскоп за четврток (14.09.2017)

iLike | пред 6 месеци

Овен Размислете на кој начин треба да ја подобрите својата работна положба. Немате потреба да ги обвинувате другите за своите неуспеси. Ќе имате чувство дека партнерот крие од вас многу работи. Бик Се...

Дневен хороскоп

Дневен хороскоп

За Се | пред 6 месеци

Овен Во комуникацијата со другите ќе имате тенденција да се задржувате на деталите. Не сакате да разговарате за баналности и да го коментирате времето. Барем, не денес. Имате потреба да дознаете што мислат...

5 тајни на вашата љубовна врска кои не треба да ги откривате пред другите

5 тајни на вашата љубовна врска кои не треба да ги откривате пред другите

Точка | пред 6 месеци

Честопати, своите радосни и тажни моменти ги споделуваме со другите, но постојат работи кои сепак треба да се задржат за себеси, посебно кога истите се однесуваат на љубовната врска. Во продолжение, прочитајте...

Дневен хороскоп Вторник  12 09 2017

Дневен хороскоп Вторник (12.09.2017)

Скопје24 | пред 6 месеци

Овен Имате потреба по секоја цена да бидете забележани во работите кои ги извршувате. Сакате да направите добро за себе и за вашиот партнер, но размислете за своите чекори бидејќи единствено така ќе ги...

Ако сакате повеќе пари да влезат во вашата куќа  ова се правилата што треба да ги почитувате

Ако сакате повеќе пари да влезат во вашата куќа, ова се правилата што треба да ги почитувате!

Кукурику | пред 6 месеци

Сè има своја енергија, па така и парите. Повеќето луѓе сакаат да имаат што повеќе пари. За да стигнете до нив, се разбира, треба да се трудите и работите напорно. Исто така, треба и да го споделувате....

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност