Возачот следниот пат ќе размисли пред да се паркира  реакцијата на овој човек ќе ве насмее до солзи

Возачот следниот пат ќе размисли пред да се паркира- реакцијата на овој човек ќе ве насмее до солзи

Курир | пред 6 месеци

Се работи за еден човек кој се реши своето возило да го паркира точно на патека за велосипеди и пешаци, а револтот кај еден од минувачите ги насмеа сите, но истовремено и му ја дадоа целата поддршка за...

Следниот пат ќе размисли пред да се паркира  реакцијата на овој човек ќе ве насмее до солзи

Следниот пат ќе размисли пред да се паркира- реакцијата на овој човек ќе ве насмее до солзи

Прес 24 | пред 6 месеци

Една видео снимка која се појави на социјалните мрежи го насмеа светот, но истовремено му се заблагодари на овој човек кој направи непроценливо дело. Се работи за еден човек кој се реши своето возило да...

Возачот следниот пат ќе размисли пред да се паркира  реакцијата на овој човек ќе ве насмее до солзи

Возачот следниот пат ќе размисли пред да се паркира- реакцијата на овој човек ќе ве насмее до солзи

За Се | пред 6 месеци

Една видео снимка која се појави на социјалните мрежи го насмеа светот, но истовремено му се заблагодари на овој човек кој направи непроценливо дело. Се работи за еден човек кој се реши своето возило да...

Со свои раце ја крена   возачот следниот пат ќе размисли каде ќе се паркира

Со свои раце ја крена - возачот следниот пат ќе размисли каде ќе се паркира

Прес 24 | пред 6 месеци

Една видео снимка која се појави на социјалните мрежи го насмеа светот, но истовремено му се заблагодари на овој човек кој направи непроценливо дело. Се работи за еден човек кој се реши своето возило да...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност