Цеца го тешела Аца Лукас

Цеца го тешела Аца Лукас

Reporter.mk | пред 5 месеци

Фолк ѕвездата Цеца Ражњатовиќ беше гостинка на приватната забава која ја организираше  Аца Лукас. Таа на сите им даде до знаење дека го подржува пејачот после караниците со неговата поранешна сопруга која...

Лукас откри што го советувала Цеца по скандалот со неговата сопруга

Лукас откри што го советувала Цеца по скандалот со неговата сопруга

Прес 24 | пред 5 месеци

Познатата пејачка беше гостинка на приватната забава која ја организираше Лукас и така на сите им даде до знаење дека го подржува пејачот после караниците со неговата поранешна сопруга која тврдеше дека...

Лукас откри што го советувала Цеца по скандалот со неговата сопруга

Лукас откри што го советувала Цеца по скандалот со неговата сопруга

За забава | пред 5 месеци

Цеца Ражнатовиќ и Аца Лукас веќе со години се добри и блиски пријатели. Познатата пејачка беше гостинка на приватната забава која ја организираше Лукас и така на сите им даде до знаење дека го подржува...

Лукас откри што го советувала Цеца по скандалот со неговата сопруга

Лукас откри што го советувала Цеца по скандалот со неговата сопруга

Република | пред 5 месеци

Познатата пејачка беше гостинка на приватната забава која ја организираше Лукас и така на сите им даде до знаење дека го подржува пејачот после караниците со неговата поранешна сопруга која тврдеше дека...

Аца Лукас горд на пријателката  Цеца му го дала најдобриот совет по скандалот

Аца Лукас горд на пријателката: Цеца му го дала најдобриот совет по скандалот

Прес 24 | пред 5 месеци

Фолк дивата Цеца Ражнатовиќ и нејзиниот колега Аца Лукас со години се добри пријатели. Токму пријатели се оние кои би требало да дојдат на помош кога на нив блиските им е потребно тоа, па така и Цеца секогаш...

Пријателски совет  Еве што го посоветува Цеца Лукас по скандалот со Соња

Пријателски совет: Еве што го посоветува Цеца Лукас по скандалот со Соња

Сител | пред 5 месеци

Фолк дивата Цеца Ражнатовиќ и нејзиниот колега Аца Лукас со години се добри пријатели. Токму пријатели се оние кои би требало да дојдат на помош кога на нив блиските им е потребно тоа, па така и Цеца секогаш...

Пресврт после скандалот со Лукас  Соња е пресреќна  сите ѝ честитаат

Пресврт после скандалот со Лукас: Соња е пресреќна, сите ѝ честитаат

Прес 24 | пред 5 месеци

Бурата околу разводот меѓу Соња и Лукас не стивнува. Нејзината физичка пресметка со Лукас ја шокираше српската јавност, а сето тоа доби и судски епилог, кога пејачот призна дека ја тепал својата сопруга....

Ова се чекаше  Цеца со порака до Лукас после сите негови скандали со Соња

Ова се чекаше: Цеца со порака до Лукас после сите негови скандали со Соња

Прес 24 | пред 5 месеци

Цеца и Аца Лукас се долгогодишни пријатели на естрадата, па со нетрпение се очекуваше нејзиниот збор за сето она што со денови се случува, поврзано со скандалите меѓу Лукас и неговата сопруга Соња. Токму...

Еве што му порача Цеца на Аца Лукас после сите скандали со Соња

Еве што му порача Цеца на Аца Лукас после сите скандали со Соња

Курир | пред 5 месеци

Имено, како што самиот Аца Лукас кажа, Цеца во оваа ситуација, заедно со уште неколку луѓе од естрадата му е голем поддршка. Како што истакна, таа најдобро го разбира, а со сите сподели и што му кажала...

Еве што му порача Цеца на Аца Лукас после сите скандали со Соња

Еве што му порача Цеца на Аца Лукас после сите скандали со Соња

Пулс 24 | пред 5 месеци

Аца Лукас и Цеца Ражнатовиќ се долгогодишни блиски пријатели, па беше неминовно неговата моментална ситуација да ја прокоментира и фолк ѕвездата. Имено, како што самиот Аца Лукас кажа, Цеца во оваа ситуација,...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност