Мекгрегор  Не сум доволно богат   ММА борецот воодушевен од јахтата на рускиот милијардер

Мекгрегор: Не сум доволно богат – ММА борецот воодушевен од јахтата на рускиот милијардер

Прес 24 | пред 5 месеци

Новата јахта на рускиот милијардер Андреј Мељниченко очигледно многу го воодушеви ММА борецот, Конор Мекгрегор кои и посвети неколку фотографии на Инстаграм. Конор моментно се наоѓа на Ибица со семејството...

Мекгрегор ја мерка јахтата на милијардерот Мељниченко

Мекгрегор ја мерка јахтата на милијардерот Мељниченко

Кајгана | пред 5 месеци

УФЦ шампионот Конор Мекгрегор е одушевен од јахтата „Sailing Yacht A“ на рускиот милијардер Андреј Мељниченко и не го криеше задоволството што ја видел убавицата со свои очи. Мекгрегор моментално е на...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност