МИА за локалните избори бесплатно ќе ги лиферува вестите до порталите

МИА за локалните избори бесплатно ќе ги лиферува вестите до порталите

Локално | пред 6 месеци

Раководството на Македонската Информативна Агенција (МИА), најстарата информативна агенција во земјата, донесе одлука во наредните три месеци, до завршување на локалните избори, интернет порталите да можат...

Три месеци бесплатен пристап до информациите од МИА

Три месеци бесплатен пристап до информациите од МИА

ТВ Нова | пред 6 месеци

Директорот на Македонската информативна агенција, Драган Антоновски, на прес-конференција во Клуб на новинари ја промовираше пред јавноста иницијативата на најстарата информативна агенција во Македонија...

Порталите бесплатно ќе користат информации на МИА за изборите

Порталите бесплатно ќе користат информации на МИА за изборите

Фактор | пред 6 месеци

На денешната заедничка прес-конференција првиот човек на МИА, Драган Антоновски откри дека сите интернет медиуми кои ќе го почитуваат Кодексот на новинарите на Македонија и Повелбата за етичко известување...

Бесплатни информации од МИА за интернет порталите

Бесплатни информации од МИА за интернет порталите

+Инфо | пред 6 месеци

Македонската информативна агенција во соработка со Здружението на новинарите на Македонија и Советот за етика во медиумите на Македонија излегуваат во пресрет на потребите на веб порталите за известување...

Порталите добија бесплатен пристап до МИА

Порталите добија бесплатен пристап до МИА

МТВ 1 | пред 6 месеци

Бесплатен пристап до информациите на порталите и на другите медиуми во следните три месеци до завршувањето на изборите ќе овозможи МИА, изјави првиот човек на Агенцијата, Антоновски. Посочи дека медиумите...

МИА за локалните избори бесплатно ќе ги лиферува вестите до порталите

МИА за локалните избори бесплатно ќе ги лиферува вестите до порталите

Нетпрес | пред 6 месеци

Раководството на Македонската Информативна Агенција (МИА), најстарата информативна агенција во земјата, донесе одлука во наредните три месеци, до завршување на локалните избори, интернет порталите да можат...

МИА за локалните избори бесплатно ќе ги лиферува вестите до порталите

МИА за локалните избори бесплатно ќе ги лиферува вестите до порталите

Точка | пред 6 месеци

Раководството на Македонската Информативна Агенција (МИА), најстарата информативна агенција во земјата, донесе одлука во наредните три месеци, до завршување на локалните избори, интернет порталите да можат...

Бидете професионални за да добиете бесплатен пристап до МИА

Бидете професионални за да добиете бесплатен пристап до МИА

Ако | пред 6 месеци

Македонската информативна агенција во соработка со Здружението на новинарите на Македонија  и Советот за етика во медиумите на Македонија излегуваат во пресрет на потребите на веб порталите за известување...

МИА за локалните избори бесплатно ќе ги лиферува вестите до порталите

МИА за локалните избори бесплатно ќе ги лиферува вестите до порталите

Курир | пред 6 месеци

– Сите портали кои сакаат да пренесуваат проверени и точни информации за настаните во државата, особено за локалните избори, ќе можат да бидат наши корисници, објави денеска на прес-конференција директорот...

МИА бесплатно ќе ги лиферува вестите до порталите за локалните избори

МИА бесплатно ќе ги лиферува вестите до порталите за локалните избори

+Инфо | пред 6 месеци

Раководството на Македонската iнформативна aгенција (МИА), најстарата информативна агенција во земјата, донесе одлука во наредните три месеци, до завршување на локалните избори, интернет порталите да можат...

МИА за локалните избори бесплатно ќе ги лиферува вестите до порталите

МИА за локалните избори бесплатно ќе ги лиферува вестите до порталите

Вистина | пред 6 месеци

Раководството на Македонската Информативна Агенција (МИА), најстарата информативна агенција во земјата, донесе одлука во наредните три месеци, до завршување на локалните избори, интернет порталите да можат...

МИА за локалните избори бесплатно ќе ги лиферува вестите до порталите

МИА за локалните избори бесплатно ќе ги лиферува вестите до порталите

Локално | пред 6 месеци

Раководството на Македонската Информативна Агенција (МИА), најстарата информативна агенција во земјата, донесе одлука во наредните три месеци, до завршување на локалните избори, интернет порталите да можат...

МИА за локалните избори бесплатно ќе ги лиферува вестите до порталите

МИА за локалните избори бесплатно ќе ги лиферува вестите до порталите

24 вести | пред 6 месеци

Раководството на Македонската информативна агенција донесе одлука во наредните три месеци, до завршување на локалните избори, интернет порталите да можат да ги пренесуваат бесплатно сите информации на...

МИА во промоција на професионално и етичко известување

МИА во промоција на професионално и етичко известување

Канал 5 | пред 6 месеци

На прес-конференција на оваа тема денеска ќе говорат директорот на МИА Драган Антоновски, претседателот на Здружението на новинари на Македонија Насер Селмани и извршниот директор на Советот за етика на...

МИА за локалните избори бесплатно ќе ги лиферува вестите до порталите

МИА за локалните избори бесплатно ќе ги лиферува вестите до порталите

Слободна Македонија | пред 6 месеци

Раководството на Македонската Информативна Агенција (МИА), најстарата информативна агенција во земјата, донесе одлука во наредните три месеци, до завршување на локалните избори, интернет порталите да можат...

Бесплатно лиферување на вести до порталите за локалните избори

Бесплатно лиферување на вести до порталите за локалните избори

Популарно | пред 6 месеци

Раководството на Македонската Информативна Агенција (МИА), најстарата информативна агенција во земјата, донесе одлука во наредните три месеци, до завршување на локалните избори, интернет порталите да можат...

МИА за локалните избори бесплатно ќе ги лиферува вестите до порталите

МИА за локалните избори бесплатно ќе ги лиферува вестите до порталите

еМАГАЗИН | пред 6 месеци

Раководството на Македонската Информативна Агенција (МИА), најстарата информативна агенција во земјата, донесе одлука во наредните три месеци, до завршување на локалните избори, интернет порталите да можат...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност