Асад  Сирија се движи кон победа

Асад: Сирија се движи кон победа

Макфакс | пред 6 месеци

Претседателот на Сирија Башар Асад изјави дека и покрај терористичката, воената, економската и медиумската војна која се води против Сирија, владините сили стабилно се движат кон победа, благодарение на...

Башар Асад  Сирија стабилно се движи кон победа

Башар Асад: Сирија стабилно се движи кон победа

Локално | пред 6 месеци

Претседателот на Сирија Башар Асад изјави дека иако покрај терористичк, воената, економската и медиумската војна која се води против Сирија, владините сили стабилно се движат кон победа, благодарение на...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност