Делев СДСМ ги брка странските инвеститори

Делев: СДСМ ги брка странските инвеститори

Точка | пред 6 месеци

Христијан Делев од ВМРО-ДПМНЕ рече дека пресот на Владата за странски инвестиции бил уште еден обид за манипулација на јавноста и нејзино дефокусирање од деструктивните политики на владата предводена од...

Делев СДСМ ги брка странските инвеститори

Делев: СДСМ ги брка странските инвеститори

Макфакс | пред 6 месеци

Христијан Делев од ВМРО-ДПМНЕ рече дека пресот на владата за странски инвестиции бил уште еден обид за манипулација на јавноста и нејзино дефокусирање од деструктивните политики на владата предводена од...

Делев Весела математика за странските инвестиции пред владиниот економски колапс

Делев: Весела математика за странските инвестиции пред владиниот економски колапс

Фактор | пред 6 месеци

Христијан Делев од ВМРО-ДПМНЕ денеска во изјава за медиумите рече дека пресот на владата за странски инвестиции бил уште еден обид за манипулација на јавноста и нејзино дефокусирање од деструктивните политики...

ДЕЛЕВ Бркањето на странските инвеститори само ќе им користи на тајкуните на СДС

ДЕЛЕВ: Бркањето на странските инвеститори само ќе им користи на тајкуните на СДС

ТВ Нова | пред 6 месеци

Пресот на владата за странски инвестиции беше уште еден класичен обид за манипулација на јавноста и нејзино дефокусирање од деструктивните економски политики на неспособната влада предводена од СДС, изјави...

ВМРО ДПМНЕ СДСМ ги брка странските инвеститори за своите тајкуни

ВМРО-ДПМНЕ: СДСМ ги брка странските инвеститори за своите тајкуни

Фокус | пред 6 месеци

Христијан Делев од ВМРО-ДПМНЕ денеска на прес конференција рече дека Владата на СДСМ ги бркала странските инвеститори за корист да имаат „незјините тајкуни“. -Новата влада во паника од економскиот колапс...

Делев СДСМ ги брка странските инвеститори што ќе ја намали просечната плата

Делев: СДСМ ги брка странските инвеститори, што ќе ја намали просечната плата

A1on | пред 6 месеци

Христијан Делев од ВМРО-ДПМНЕ денеска во изјава за медиумите рече дека пресот на владата за странски инвестиции бил уште еден обид за манипулација на јавноста и нејзино дефокусирање од деструктивните политики...

Делев Бркањето на странските инвеститори само ќе им користи на тајкуните на СДС и ќе ја намали просечната плата

Делев: Бркањето на странските инвеститори само ќе им користи на тајкуните на СДС и ќе ја намали просечната плата

Курир | пред 6 месеци

-Новата влада во паника од економскиот колапс денес излезе со апсолутно неточни информации во делот на странските инвестиции. Веселата Математиката според Рашковски е применета при пресметките. СДС нема...

Христијан Делев СДС нема концепт за странски инвестиции

Христијан Делев: СДС нема концепт за странски инвестиции

Сител | пред 6 месеци

Пресот на владата за странски инвестиции беше уште еден класичен обид за манипулација на јавноста и нејзино дефокусирање од деструктивните економски политики на неспособната влада предводена од СДС. Новата...

Делев Бркањето на странските инвеститори само ќе им користи на тајкуните на СДС и ќе ја намали просечната плата

Делев: Бркањето на странските инвеститори само ќе им користи на тајкуните на СДС и ќе ја намали просечната плата

Слободна Македонија | пред 6 месеци

Пресот на владата за странски инвестиции беше уште еден класичен обид за манипулација на јавноста и нејзино дефокусирање од деструктивните економски политики на неспособната влада предводена од СДС, изјави...

ВМРО ДПМНЕ Со неточни податоци СДСМ ја дефокусира јавноста

ВМРО-ДПМНЕ: Со неточни податоци СДСМ ја дефокусира јавноста

Вечер | пред 6 месеци

Според ВМРО-ДПМНЕ, со објавувањето податоци за трошоците за странските директни инвеститори, кои како што велат се неточни, СДСМ сака да ја дефокусира јавноста и да ги затскрие своите очајни економски...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност