Уапсен директорот на најголемата компанија за месо во светот

Уапсен директорот на најголемата компанија за месо во светот

Точка | пред 6 месеци

Бразилската полиција го уапси извршниот директор на најголемата компанија во светот за преработка на месо ЈБС, осомничен за давање поткуп и за инсајдерско тргување за профит од зделка склучена претходно...

Уапсен директорот на најголемата компанија за месо во светот

Уапсен директорот на најголемата компанија за месо во светот

Макфакс | пред 6 месеци

Бразилската полиција го уапси извршниот директор на најголемата компанија во светот за преработка на месо „ЈБС“, осомничен за давање поткуп и за инсајдерско тргување заради профит од зделка, склучена претходно оваа...

Бразил  Уапсен директорот на најголемата компанија за месо во светот

Бразил: Уапсен директорот на најголемата компанија за месо во светот

Алфа | пред 6 месеци

Бразилската полиција денеска го уапси извршниот директор на најголемата компанија во светот за преработка на месо „ЈБС“, осомничен за давање поткуп и за инсајдерско тргување заради профит од зделка, склучена...

Бразил  Уапсен директорот на најголемата компанија за месо во светот

Бразил: Уапсен директорот на најголемата компанија за месо во светот

Сител | пред 6 месеци

Бразилската полиција денеска го уапси извршниот директор на најголемата компанија во светот за преработка на месо „ЈБС“, осомничен за давање поткуп и за инсајдерско тргување заради профит од зделка, склучена...

Бразил  Уапсен директорот на најголемата компанија за месо во светот

Бразил: Уапсен директорот на најголемата компанија за месо во светот

A1on | пред 6 месеци

Бразилската полиција денеска го уапси извршниот директор на најголемата компанија во светот за преработка на месо „ЈБС“, осомничен за давање поткуп и за инсајдерско тргување заради профит од зделка, склучена...

Уапсен кралот на месото во Бразил

Уапсен кралот на месото во Бразил

Фактор | пред 6 месеци

Бразилската полиција денеска го уапси извршниот директор на најголемата компанија во светот за преработка на месо „ЈБС“, осомничен за давање поткуп и за инсајдерско тргување заради профит од зделка, склучена...

Уапсен директорот на најголемата компанија за месо во светот

Уапсен директорот на најголемата компанија за месо во светот

Вечер | пред 6 месеци

Весли беше приведен во Сао Паоло, а освен за поткуп се товари за инсајдерско тргување со акции на компанијата и невообичаено купување долари... Бразилската полиција денеска го уапси извршниот директор...

Уапсен директорот на најголемата компанија за месо во светот

Уапсен директорот на најголемата компанија за месо во светот

ТВ Нова | пред 6 месеци

Бразилската полиција денеска го уапси извршниот директор на најголемата компанија во светот за преработка на месо „ЈБС“, осомничен за давање поткуп и за инсајдерско тргување заради профит од зделка, склучена...

Бразил  Уапсен директорот на најголемата компанија за месо во светот

Бразил: Уапсен директорот на најголемата компанија за месо во светот

+Инфо | пред 6 месеци

Бразилската полиција денеска го уапси извршниот директор на најголемата компанија во светот за преработка на месо „ЈБС“, осомничен за давање поткуп и за инсајдерско тргување заради профит од зделка, склучена...

Уапсен директорот на најголемата компанија за месо во светот

Уапсен директорот на најголемата компанија за месо во светот

Курир | пред 6 месеци

Извршниот директор на „ЈБС“ Весли Батиста и неговиот брат Жоесли, поранешен шеф на компанијата, во мај склучиле договор со Обвинителството, во рамки на кое посведочиле дека оваа компанија платила поткуп...

Уапсен директорот на најголемата компанија за месо во светот

Уапсен директорот на најголемата компанија за месо во светот

Прес 24 | пред 6 месеци

Бразилската полиција денеска го уапси извршниот директор на најголемата компанија во светот за преработка на месо „ЈБС“, осомничен за давање поткуп и за инсајдерско тргување заради профит од зделка, склучена...

Бразил: Уапсен директорот на најголемата компанија за месо во светот

Локално | пред 6 месеци

– Бразилската полиција денеска го уапси извршниот директор на најголемата компанија во светот за преработка на месо „ЈБС“, осомничен за давање поткуп и за инсајдерско тргување заради профит од зделка,...

Уапсен директорот на најголемата компанија за месо во светот

Уапсен директорот на најголемата компанија за месо во светот

Република | пред 6 месеци

Бразилската полиција денеска го уапси извршниот директор на најголемата компанија во светот за преработка на месо „ЈБС“, осомничен за давање поткуп и за инсајдерско тргување заради профит од зделка, склучена...

Уапсен директорот на најголемата компанија за месо во светот

Уапсен директорот на најголемата компанија за месо во светот

Скопје24 | пред 6 месеци

Бразилската полиција денеска го уапси извршниот директор на најголемата компанија во светот за преработка на месо „ЈБС“, осомничен за давање поткуп и за инсајдерско тргување заради профит од зделка, склучена...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност