Тројца загинати во самоубиствен напад во Кабул

Тројца загинати во самоубиствен напад во Кабул

Точка | пред 6 месеци

Најмалку три лица загинаа, меѓу кои и еден полицаец, а петмина се повредени, при самоубиствен бомбашки напад пред стадион за крикет во авганистанскиот главен град Кабул. Нападот бил извршен за време на...

Тројца загинати во самоубиствен напад пред стадион за крикет во Кабул

Тројца загинати во самоубиствен напад пред стадион за крикет во Кабул

A1on | пред 6 месеци

Најмалку три лица загинаа, меѓу кои и еден полицаец, а петмина се повредени, при самоубиствен бомбашки напад пред стадион за крикет во авганистанскиот главен град Кабул. Нападот бил извршен за време на...

Тројца загинати во самоубиствен напад во Кабул

Тројца загинати во самоубиствен напад во Кабул

Макфакс | пред 6 месеци

Најмалку три лица загинаа, меѓу кои и еден полицаец, а петмина се повредени, при самоубиствен бомбашки напад пред стадион за крикет во авганистанскиот главен град Кабул. Нападот бил извршен за време на...

Тројца загинати во самоубиствен напад пред стадион за крикет во Кабул

Тројца загинати во самоубиствен напад пред стадион за крикет во Кабул

Сител | пред 6 месеци

Најмалку три лица загинаа, меѓу кои и еден полицаец, а петмина се повредени, при самоубиствен бомбашки напад пред стадион за крикет во авганистанскиот главен град Кабул. Нападот бил извршен за време на...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност