Глувата девојка повторно предизвика бура од емоции  ќе занемете од нејзиниот настап

Глувата девојка повторно предизвика бура од емоции, ќе занемете од нејзиниот настап

Курир | пред 5 месеци

Ниту овој нејзин настап никого не остави рамнодушен. Оваа неверојатна девојка повторно се претстави со своја песна и предизвика овации и силни емоции кај публиката и жирито кое имаше само пофални зборови...

Глувата девојка повторно предизвика бура од емоции на  Америка има талент

Глувата девојка повторно предизвика бура од емоции на „Америка има талент„

Прес 24 | пред 5 месеци

Менди Харви е 29 годишна Американка, мошне талентирана девојка која пред десет години го изгубила слухот во целост, но сепак продолжила да се занимава со музика. Откако на аудицијата го воодушеви строгиот...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност