Идеални за фестивали   Адидас направи специјални патики отпорни на пиво и повраќаница

Идеални за фестивали - Адидас направи специјални патики отпорни на пиво и повраќаница

Црно бело | пред 6 месеци

Најпознатиот фестивал на пивото во Германија, Октоберфест, започнува за неколку недели, а спортскиот гигант Адидас по тој повод промовираше најнов модел на патики на пазарот. Октоберфест е најпознатиот...

 Адидас  произведе патики отпорни на пиво

„Адидас“ произведе патики отпорни на пиво

Reporter.mk | пред 6 месеци

Тимот на компанијата за спортска опрема, „Адидас“, произведе патики отпорни на пиво по повод одржувањето на „Октоберфест“, познатиот фестивал на пивото во Минхен, кој започнува за неколку недели. Новиот...

„Адидас“ произведе патики отпорни на пиво

Reporter.mk | пред 6 месеци

Тимот на компанијата за спортска опрема, „Адидас“, произведе патики отпорни на пиво по повод одржувањето на „Октоберфест“, познатиот фестивал на пивото во Минхен, кој започнува за неколку недели. Новиот...

 Адидас  произведе патики отпорни на пиво

„Адидас“ произведе патики отпорни на пиво

Скопје24 | пред 6 месеци

Тимот на компанијата за спортска опрема, „Адидас“, произведе патики отпорни на пиво по повод одржувањето на „Октоберфест“, познатиот фестивал на пивото во Минхен, кој започнува за неколку недели. Новиот...

 Адидас  произведе патики отпорни на пиво

„Адидас“ произведе патики отпорни на пиво

Скопје24 | пред 6 месеци

Тимот на компанијата за спортска опрема, „Адидас“, произведе патики отпорни на пиво по повод одржувањето на „Октоберфест“, познатиот фестивал на пивото во Минхен, кој започнува за неколку недели. Новиот...

Адидас за Октоберфест произведе патики отпорни на пиво

USB | пред 6 месеци

Тим на компанијата за спортска опрема Адидас произведе патики отпорни на пиво, по повод одржувањето на Октоберфест, познатиот пивски фестивал во Минхен, кој започнува за неколку недели. Новиот модел на...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност