Поранешниот албански премиер Фатос Нано  по нередите во 1998 година  се криел во Македонија

Поранешниот албански премиер Фатос Нано, по нередите во 1998 година, се криел во Македонија

Точка | пред 6 месеци

Поранешниот шеф на албанската тајна служба, Фатос Клоси, изјави дека по распадот на системот и институциите во Албанија во 1998 година и заземањето на зградата на владата во Тирана од страна на демонстрантите,...

Поранешниот албански премиер Фатос Нано по нередите во 1998 година се криел во Македонија

Поранешниот албански премиер Фатос Нано по нередите во 1998 година се криел во Македонија

Макфакс | пред 6 месеци

Поранешниот шеф на албанската тајна служба, Фатос Клоси, изјави дека по распадот на системот и институциите во Албанија во 1998 година и заземањето на зградата на владата во Тирана од страна на демонстрантите,...

Екс премиерот по нередите во 1998 се криел во Македонија

Екс премиерот по нередите во 1998 се криел во Македонија

Sky | пред 6 месеци

Поранешниот шеф на албанската тајна служба, Фатос Клоси, изјави дека по распадот на системот и институциите во Албанија во 1998 година и заземањето на зградата на владата во Тирана од страна на демонстрантите,...

Фатос Нано по нередите во 1998 година се криел во Македонија

Фатос Нано по нередите во 1998 година се криел во Македонија

Вечер | пред 6 месеци

Поранешниот шеф на албанската тајна служба, Фатос Клоси, изјави дека по распадот на системот и институциите во Албанија во 1998 година и заземањето на зградата на владата во Тирана од страна на демонстрантите,...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност