Соколи  ги отвораат вратите за натпреварот со естонски Калев

„Соколи“ ги отвораат вратите за натпреварот со естонски Калев

Слободна Македонија | пред 6 месеци

Управата на кошаркарскиот шампион Карпош Соколи соопшти дека влезот за претстојниот меч против Калев од Естонија во рамки на првото квалификациско коло од Лигата на шампионите на ФИБА ќе биде бесплатен....

 Соколи  ги отвораат вратите за натпреварот со естонски Калев

„Соколи“ ги отвораат вратите за натпреварот со естонски Калев

A1on | пред 6 месеци

Управата на Карпош Соколи соопшти дека влезот за претстојниот меч против Калев од Естонија во рамки на првото квалификациско коло од Лигата на шампионите на ФИБА ќе биде бесплатен. – Ги повикаме нашите...

Квалификации за ФИБА ЛШ  Слободен влезот за мечот Карпош Соколи Калев

Квалификации за ФИБА ЛШ: Слободен влезот за мечот Карпош Соколи-Калев!

Спорт365 | пред 6 месеци

Влезот за мечот против естонски Калев ќе биде – слободен! Управата на Карпош Соколи би сакала да ја извести пошироката спортска јавност во Македонија дека влезот за претстојниот меч против естонски Калев...

 Соколи  ги отвораат вратите за натпреварот со естонски Калев

„Соколи“ ги отвораат вратите за натпреварот со естонски Калев

+Инфо | пред 6 месеци

Управата на Карпош Соколи соопшти дека влезот за претстојниот меч против Калев од Естонија во рамки на првото квалификациско коло од Лигата на шампионите на ФИБА ќе биде бесплатен. „ Ги повикаме нашите...

 Соколи  ги отвораат вратите за натпреварот со естонски Калев

„Соколи“ ги отвораат вратите за натпреварот со естонски Калев

Курир | пред 6 месеци

– Ги повикаме нашите навивачи, симпатизери, но и сите други спортски вљубеници да дојдат на дуелот со Калев за да им ја дадат неопходната помош на избраниците на тренерот Борче Даскаловски. Наша желба...

Карпош соколи бара поддршка   бесплатен влез на мечот од ЛШ против Калев

Карпош соколи бара поддршка – бесплатен влез на мечот од ЛШ против Калев

Екипа | пред 6 месеци

На тимот на Карпош соколи ќе му биде неопходна голема поддршка од трибините на дуелот од првото коло од Лигата на шампионите против естонскиот првак Калев (19 септември, 17 часот), па поради тоа раководството...

 Соколите  одлучија  Влезот за мечот со естонски Калев ќе биде   слободен

„Соколите“ одлучија: Влезот за мечот со естонски Калев ќе биде – слободен!

Гол | пред 6 месеци

Македонскиот вицешампион, Карпош Соколи, ќе биде единствениот наш претставник во новото натпреварување на ФИБА, Лигата на шампионите. Сепак, за да влезат во групната фаза на ова натпреварување, „соколите“...

Влезот за мечот против естонски Калев ќе биде   слободен

Влезот за мечот против естонски Калев ќе биде – слободен!

Sportmedia | пред 6 месеци

Управата на Карпош Соколи извести дека влезот за претстојниот меч против естонски Калев во рамки на првото квалификациско коло од Лигата на шампионите на ФИБА ќе биде – бесплатен. Управата на Карпош Соколи...

Гледајте го бесплатно Карпош соколи против естонски Калев

Гледајте го бесплатно Карпош соколи против естонски Калев

Вечер | пред 6 месеци

Управата на Карпош Соколи соопшти дека влезот за претстојниот меч против Калев од Естонија во рамки на првото квалификациско коло од Лигата на шампионите на ФИБА ќе биде слободен Ги повикуваме нашите навивачи,...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност