Ужасна семејна трагедија Пред очите на дете 7 исчезна целото негово семејство  плачел и довикувал помош

Ужасна семејна трагедија: Пред очите на дете (7) исчезна целото негово семејство - плачел и довикувал помош

За Се | пред 6 месеци

Полицијата ги соопшти деталите за ужасната трагедија кај Неапол во која загина 11-годишни дете и неговите родители. Несреќата се случи на Флегрејските полиња. Четиричленото семејство го разгледувало овој...

Ужасна семејна трагедија Пред очите на дете 7 исчезна целото негово семејство  плачел и довикувал помош

Ужасна семејна трагедија: Пред очите на дете (7) исчезна целото негово семејство - плачел и довикувал помош

Сител | пред 6 месеци

Полицијата ги соопшти деталите за ужасната трагедија кај Неапол во која загина 11-годишни дете и неговите родители. Несреќата се случи на Флегрејските полиња. Четиричленото семејство го разгледувало овој...

Мајка татко и малолетно дете паднале во кратер

Мајка, татко и малолетно дете паднале во кратер

ТВ Нова | пред 6 месеци

Мајка, татко и нивниот 11-годишен син загинале откако паднале во вулкански кратер во близина на италијанскиот град Неапол, пренесуваат италијанските медиуми. Тројцата загинати, заедно со уште еден член...

Момче и родители загинаа кај вулканот Солфатара во близина на Неапол

Момче и родители загинаа кај вулканот Солфатара во близина на Неапол

Фактор | пред 6 месеци

Тричлено италијанско семејство загина кај вулкан близу Неапол. Момче и родители загинаа денеска, кога под нив се сруши тлото на просторот на кратерот на вулканот Солфатара во близина на Неапол. Жртвите...

Италијанско семејство загина кај вулканот во близина на Неапол

Италијанско семејство загина кај вулканот во близина на Неапол

МКД | пред 6 месеци

Момчето и родителите загинаа денеска, кога под нив се сруши тлото на просторот на кратерот на вулканот Солфатара во близина на Неапол. Се верува дека момчето се онесвестило поради гасовите пред да падне...

Загинаа три члена од едно семејство во вулкан во Италија

Загинаа три члена од едно семејство во вулкан во Италија

Локално | пред 6 месеци

Три членови на едно семејство загинаа во вулкан во Пуцоли, во близина на Неапол, соопшти италијанската полиција. Мајка и татко на возраст од 42 и 45 години и нивниот 11-годишен син загинаа во кратерот...

Страшна смрт во срцето на вулканот Мајка татко и малолетно дете паднале во кратер

Страшна смрт во срцето на вулканот: Мајка, татко и малолетно дете паднале во кратер

Точка | пред 6 месеци

Мајка, татко и нивниот 11-годишен син загинале откако паднале во вулкански кратер во близина на италијанскиот град Неапол, пренесуваат италијанските медиуми. Тројцата загинати, заедно со уште еден член...

Трагедија Семејство падна во кратер на вулкан

Трагедија! Семејство падна во кратер на вулкан

Локално | пред 6 месеци

Момче и неговите родители загинаа, откако паднаа во вулкански кратер во Солфатара во близина на Неапол, соопшти “Ла Стампа”. Италијанските власти ја истражуваат причината за трагичниот инцидент. Првичната...

Родители и дете загинаа во вулкан во Италија

Родители и дете загинаа во вулкан во Италија

Кајгана | пред 6 месеци

Три лица денеска паднаа во вулкански кратер во Поцуоли, во близина на Неапол, Италија. Како што јавуваат тамошните власти, во несреќата нема преживеани. Родителите и нивниот 11-годишен син паднале во дупката...

Трагедија Семејство падна во кратер на вулкан загинаа сите  мајка татко и дете 11

Трагедија: Семејство падна во кратер на вулкан, загинаа сите - мајка, татко и дете (11)

Сител | пред 6 месеци

Двајца Италијани и нивниот 11-годишен син загинаа денеска откако паднаа во вулански кратер во близина на јужниот град Неапол, соопштија локалните власти. Тие тројца заедно со уште еден член на семејство...

Италија Родители и дете паднаа во вулкан во близина на Неапол

Италија: Родители и дете паднаа во вулкан во близина на Неапол

Точка | пред 6 месеци

Три лица денеска паднаа во вулкански кратер во Поцуоли, во близина на Неапол, Италија. Како што јавуваат тамошните власти, во несреќата нема преживеани. Родителите и нивниот 11-годишен син паднале во дупката...

Италија Родители и дете загинаа во вулкан во Италија

Италија: Родители и дете загинаа во вулкан во Италија

Кајгана | пред 6 месеци

Три лица денеска паднаа во вулкански кратер во Поцуоли, во близина на Неапол, Италија. Како што јавуваат тамошните власти, во несреќата нема преживеани. Родителите и нивниот 11-годишен син паднале во дупката...

Италија Родители и дете паднаа во вулкан во близина на Неапол

Италија: Родители и дете паднаа во вулкан во близина на Неапол

Макфакс | пред 6 месеци

Три лица денеска паднаа во вулкански кратер во Поцуоли, во близина на Неапол, Италија. Како што јавуваат тамошните власти, во несреќата нема преживеани. Родителите и нивниот 11-годишен син паднале во дупката...

Трагедија 11 годишно и неговите родители загинаа во вулкан

Трагедија: 11 годишно и неговите родители загинаа во вулкан

Канал 5 | пред 6 месеци

Спасителите стигнале веднаш , но било предоцна . Тројцата пропаднале во вулканскиот отвор наречен ,,Солфатара “ во близина на Неапол на југот на Италија. Сеуште нема официјални информации како дошло до...

Трагедија во Италија Родители и дете загинаа откако паднаа во вулкански кратер

Трагедија во Италија: Родители и дете загинаа откако паднаа во вулкански кратер

Курир | пред 6 месеци

Родители и нивниот 11 годишен син пропаднале во дупка во вулканот Солфатар. Според информациите од медиумите, најпрво паднало детето, а родителите загинале во обид да го спасат. Нивниот друг син, кој има...

Родители и дете загинаа во вулкан во Италија

Родители и дете загинаа во вулкан во Италија

Република | пред 6 месеци

Три лица денеска паднаа во вулкански кратер во Поцуоли, во близина на Неапол, Италија. Како што јавуваат тамошните власти, во несреќата нема преживеани. Родителите и нивниот 11-годишен син паднале во дупката...

Трагедија во Италија Родители и дете загинаа откако паднаа во вулкански кратер

Трагедија во Италија: Родители и дете загинаа откако паднаа во вулкански кратер

Прес 24 | пред 6 месеци

Три лица загинаа откако паднел во вулкански кратер во Поцуили во Италија. Родители и нивниот 11 годишен син пропаднале во дупка во вулканот Солфатар. Според информациите од медиумите, најпрво паднало детето,...

ТРАГЕДИЈА Родители и нивниот 11 годишен син паднале во вулкан

ТРАГЕДИЈА: Родители и нивниот 11-годишен син паднале во вулкан

Sky | пред 6 месеци

Три лица денеска паднаа во вулкански кратер во Поцуоли, во близина на Неапол, Италија. Како што јавуваат тамошните власти, во несреќата нема преживеани. Родителите и нивниот 11-годишен син паднале во дупката...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност