АНКЕТА  Дали банките во Македонија нудат квалитетна практична настава

АНКЕТА: Дали банките во Македонија нудат квалитетна практична настава?

Банкарство | пред 6 месеци

Задолжителна практична настава во секоја година од студирањето е еден од новитетите на државните универзитети во Република Македонија. Доколку студентите при уписот во следната студиска година не достават...

Анкета за студенти  Дали имате квалитетна практична настава

Анкета за студенти: Дали имате квалитетна практична настава?

Факултети | пред 6 месеци

Веќе неколку години студентите од државните универзитети мора да посетуваат практична настава која не може да биде пократка од 30 дена, како еден од условите за запишување во следната студиска година. Loading...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност