Барбика  со ликот на Лепа Брена

Барбика  со ликот на Лепа Брена

Reporter.mk | пред 6 месеци

Балканската фолк ѕвезда Лепа Брена  објави фотографија на социјалните мрежи  од куклата Барби која пред мнoгу години беше направена со нејзиниот лик и тело и се продаваше. Тоа е од времето на поранешна...

Барбиката со ликот на Лепа Брена

Барбиката со ликот на Лепа Брена

Прес 24 | пред 6 месеци

Во времето на поранешна Југославија пејачката Лепа Брена беше доста помлада и многу поактуелна на музичко поле. Тогаш дури беше пуштена во продажба барбика со ликот и телото на Брена – кукла облечена во...

Барбиката со ликот на Лепа Брена   ја извади од нафталин и не потсети на минатото

Барбиката со ликот на Лепа Брена – ја извади од нафталин и не потсети на минатото

Скопје24 | пред 6 месеци

Во времето на поранешна Југославија пејачката Лепа Брена беше доста помлада и многу поактуелна на музичко поле. Тогаш дури беше пуштена во продажба барбика со ликот и телото на Брена – кукла облечена во...

Се сеќавате ли на барбиката со ликот на Брена  Пејачката ја извади од нафталин и не потсети на минатото

Се сеќавате ли на барбиката со ликот на Брена: Пејачката ја извади од нафталин и не потсети на минатото!

Вистина | пред 6 месеци

Во времето на поранешна Југославија пејачката Лепа Брена беше доста помлада и многу поактуелна на музичко поле. Тогаш дури беше пуштена во продажба барбика со ликот и телото на Брена – кукла облечена во...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност