Целосно ажурирана верзија на Mustang

Целосно ажурирана верзија на Mustang

Скопје24 | пред 5 месеци

На овогодинешниот салон во Франкфурт, Ford се фокусира на три нови производи за европските потрошувачи. Црешата на тортата е на сериозно ажуриранатa верзија на Mustang. Ford Mustang доаѓа со предни и задни...

Франкфурт 2017  Освежување за Ford Mustang

Франкфурт 2017: Освежување за Ford Mustang

Авто Плус | пред 5 месеци

На овогодинешниот салон во Франкфурт, Ford се фокусира на три нови производи за европските потрошувачи. Црешата на тортата е na сериозно ажуриранаta верзија на Mustang. Ford Mustang доаѓа со предни и задни...

GRID.MK не произведува сопствена содржина туку ги анализира релевантните македонски (и светски) веб-сајтови. GRID.MK ги организира, групира, рангира и прикажува содржините од веб-сајтовите согласно дозволените законски и морални норми. Овие функции ги извршуваат компјутерски алгоритми што ги дизајниравме и на кои ќе продолжиме да работиме. Човечкиот фактор нема никакво влијание па затоа можни се грешки.

Контакт · Маркетинг

Copyright © 2010 - 2018 · Приватност